Tööamps “CV lisa loomine”

Tööampsud on ESÜ miniprojektid, mille eest on võimalik saada endale nelja sorti märke: õun, juured, tüvi ja võre. Neist üks, õun, tähistab väiksemat tööampsu. Juured, tüvi ja võre on võimalik saada suuremate ning mahukamate tööampsude eest. Nii moodustub lõpuks kokku terve õunapuu. Tööampsude tegemine läheb kirja meie andmebaasi ning hiljem on võimalik küsida ESÜ-lt Sinu kogemusi kirjeldavat tõendit.

Tööampsu sisu: vajalik on luua CV lisa. See sisaldab endas kujundamist ning sisu loomist dokumendile, millel kajastuksid hiljem Sinu vabatahtlikud tööd ja -ampsud ESÜs. Hiljem on võimalik Sinu kogemusi kirjeldav meie poolt kinnitatud tõend juba oma CV lisasse panna.

Märgi kuuluvus: õun

Selle tööampsu tegemiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust meie liikmeskonna ja noorteprogrammi koordinaatoriga annela.jyrgenson@skaut.ee.