Vormide tellimine

Järgmine tellimusvoor kevadel 2022!

Tellimiseks valige palun allpool omale vastav vormi suurus. Kui ükski etteantud suurus ei sobi, saab valida ka rea “erimõõt”. NB! Sel juhul märkige kindlasti palun eraldi “erimõõdu” lahtrisse oma pikkus + rinna-, vöö- ja puusaümbermõõt!

Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha allpool.

WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks allpool oleva tellimuse täitmisele teha vormipluusi(de) eest ülekanne:
SAAJA: Eesti Skautide Ühing
KONTO (SEB Pank): EE581010022049447003
SELGITUS: VORM / Tellija nimi

Ühe vormipluusi hind on 20€.
Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind.

Lisainfo: sirje@skaut.ee

P-poisid, T-tüdrukud, N-naised, M-mehed

Ümbermõõtude ja pikkuste numbrid on kõik märgitud iga suuruse juures sentimeetrites.

Poiste ja tüdrukute vormide puhul on suurus toodud kujul: Pikkus (rinna-/vöö-/puusaümbermõõt),

naiste ja meeste vormide puhul: Suurus/pikkus (rinna-/vöö-/puusaümbermõõt).

Skaut tunneb ennast skaudivormis hästi iga ilmaga