Vormide tellimine

Järgmine vormipluuside tellimusvoor toimub veebruaris 2020.

Tellimuses valige palun allpool omale vastav vormi suurus. Kui ükski etteantud suurus ei sobi, saab valida ka rea “erimõõt”. NB! Sel juhul märkige kindlasti palun eraldi “erimõõdu” lahtrisse nii oma rinna-, vöö- kui puusaümbermõõt!

Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks allpool oleva tellimuse täitmisele  teha vormipluusi(de) eest ülekanne Eesti Skautide Ühingu arveldusarvele EE581010022049447003. Ülekande selgitusse märkida: VORM / Tellija nimi

Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind, kuid siiski olime sunnitud sel aastal pluusi hinda võrreldes varasemaga tõstma, kuna paraku teevad seda jooksvalt ka tegijad ja tootjad. Vormipluusi hind on 20€. Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha allpool.

WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea.

Lisainfo: sirje@skaut.ee

P-poisid, T-tüdrukud, N-naised, M-mehed

Tähelepanu!

Ümbermõõtude ja pikkuste numbrid on kõik märgitud iga suuruse juures sentimeetrites.

Poiste ja tüdrukute vormide puhul on suurus toodud kujul: Pikkus (rinna-/vöö-/puusa ümbermõõt).

naiste ja meeste vormide puhul: Suurus/pikkus (rinna-/vöö-/puusa ümbermõõt).

Skaut tunneb ennast skaudivormis hästi iga ilmaga