Vormide tellimine

Sügisene vormide tellimine toimus vahemikus 15.09.-15.10.2022! Tellitud vormid saab kätte aasta lõpus/uue aasta alguses.

Järgmine tellimusvoor on plaanis 15.01.-15.02.2023, kättesaamisega Jüripäevaks.

Tellimiseks valige palun allpool omale vastav vormi suurus. Kui ükski etteantud suurus ei sobi, saab valida ka rea “erimõõt”. NB! Sel juhul märkige kindlasti palun eraldi “erimõõdu” lahtrisse vormi omaniku pikkus + rinna-, vöö- ja puusaümbermõõt! Suuruse valimisel tasub arvestada sellega, et tellitavad vormid saavad valmis ca 2-3 kuu pärast ja lapsed kasvavad kiiresti, mistõttu tasub ehk valida natuke suurem suurus.

Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha allpool.

WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks allpool oleva tellimuse täitmisele teha vormipluusi(de) eest ka ülekanne:
SAAJA: Eesti Skautide Ühing
KONTO (LHV): EE687700771000674448
SELGITUS: VORM / Tellija nimi

Ühe vormipluusi hind on 20€.
Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind.

Lisainfo: info@skaut.ee

Hetkel ei saa vormipluuse tellida.

Skaut tunneb ennast skaudivormis hästi iga ilmaga