Skaudiüksused


PÕHJA-EESTI PIIRKOND:


Rävälä Skautide Malev (RSM)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Põhja-Eesti (Põhja-Eesti üksusi koondav malev)
  • JUHT: Maimu Nõmmik
  • KONTAKT: ravala@skaut.ee

RSM/Kaljukassid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn/Lasnamäe
  • JUHID: Darja Sudelainen-Fedosov, Andrei Fedosov
  • KONTAKT: sfdarja@gmail.com
  • Venekeelne üksus eesti keele kümblusega

RSM/Keila Pantrid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Keila (Lääne-Harju vald)
  • JUHID: Meelis Zujev, Tanel Lambing, Ryan Jenkins
  • KONTAKT: keila@skaut.ee 

RSM/Kõrvemaa

  • TEGEVUSPIIRKOND: Albu (Järva vald)
  • JUHID: Aune Suve-Kütt
  • KONTAKT: aune@skaut.ee

RSM/Okaskannel


RSM/Põhjala


RSM/Saturn


RSM/Siil


RSM/Soorebased

  • TEGEVUSPIIRKOND: Harku (Harku vald)
  • JUHID: Ene-Ly Lehtmaa, Aivar Aasma
  • KONTAKT: soorebased@skaut.ee

RSM/Tiigrid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn
  • Üksus ei võta hetkel uusi liikmeid

RSM/Tondisalu

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn/Tallinn-Väike
  • JUHID: Janne Rechlin, Aleksander Saak
  • KONTAKT: tondisalu@skaut.ee

RSM/Tormilind

  • TEGEVUSKOHT: Tallinn/Kesklinn
  • JUHID: Helen Hiiemäe, Ketlin Silvet
  • KONTAKT: tormilind@skaut.ee

Vana-Harju Malev (VHM)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Saku vald
  • JUHID: Valter Sulin
  • KONTAKT: walter15@hot.ee, tel 513 1093

Ökoskaudid


Eesti Skautlik Antoni Keskgild (ESAK)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn
  • PRESIDENT: Valdik Kask
  • KONTAKT: valdik@skaut.ee
  • Gildi kuuluvad vanemaealised skaudid

LÕUNA-EESTI PIIRKOND:


Tartumaa Skautide ja Gaidide Malev (TSGM)


TSGM/Ilves

.

.


TSGM/Mesilased

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tartu
  • JUHID: Ott Pruulmann
  • KONTAKT: ott@skaut.ee

VILJANDIMAA:


Metsavahe Skaudid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Karksi-Nuia (Mulgi vald)
  • JUHID: Artur Viks
  • KONTAKT: artur@skaut.ee
  • Vene- ja eestikeelne üksus

LÄÄNE-EESTI PIIRKOND:

Lääne Skautide Malev (LSM)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Läänemaa
  • Üksus ei võta hetkel uusi liikmeid

Pääsusaba


IDA-EESTI PIIRKOND:


Rakvere Skaudid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Rakvere
  • JUHID: Andres Lillemägi
  • Üksus ei võta uusi liikmeid

Krõllid


Narva Meriskaudid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Narva, Narva-Jõesuu
  • JUHID: Mihhail Tint
  • KONTAKT: tinto71@hotmail.com 
  • Venekeelne üksus

Oru Udu


ÜLE EESTI:


Skautmasterite (SKM) Kogu

  • TEGEVUSPIIRKOND: üle Eesti
  • JUHT: Valdik Kask
  • KONTAKT: valdik@skaut.ee
  • SKM Kogusse kuuluvad kõik ESÜ skautmasterid ja nooremskautmasterid

ESÜ üksustest ESÜ logo Jüripäeval 2019.
Foto: Mark Meikas