Skaudiüksused


PÕHJA-EESTI PIIRKOND:

Rävälä Skautide Malev (RSM)


Kaljukassid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn/Lasnamäe
  • JUHT: Darja Sudelainen-Fedosov
  • KONTAKT: bonivid@hot.ee 
  • LISAINFO: venekeelne üksus eesti keele kümblusega

Kaljurebane

  • TEGEVUSPIIRKOND: Raasiku
  • JUHT: Riina Torim
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Keila Pantrid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Keila, Lääne-Harju vald
  • JUHT: Meelis Zujev
  • KONTAKT: keila@skaut.ee 

Kõrvemaa

  • TEGEVUSPIIRKOND: Järvamaa
  • JUHT: Kadri Agu
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Metsalised

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn
  • JUHT: Laura Õigus
  • KONTAKT: laura@skaut.ee 
  • LISAINFO: nägemispuudega noorte üksus

Muraste

  • TEGEVUSPIIRKOND: Muraste
  • JUHT: Sten Luik
  • KONTAKT: sten.luik@gmail.com 
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Okaskannel


Põhjala

  • TEGEVUSPIIRKOND: Jüri
  • JUHT: Grete Maidla

Saturn


Siil


Soorebased


Tiigrid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn
  • JUHT: Galina Jarotskaja
  • LISAINFO: venekeelne üksus
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Tondisalu

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn/kesklinn
  • JUHT: Madis Rahumägi
  • KONTAKT: tondisalu@skaut.ee 
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Tormilind


Vana-Harju Malev (VHM)


Ökoskaudid


Eesti Skautlik Antoni Keskgild (ESAK)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Tallinn
  • JUHT: Ingrid Junisov
  • KONTAKT: ingridjunisov@gmail.com, tel 661 8677
  • LISAINFO: gild koondab vanemaealisi skaute, kes käivad koos kord kuus

LÕUNA-EESTI PIIRKOND:


Tartumaa Skautide ja Gaidide Malev (TSGM)

Ilves


Otepää Karud

  • TEGEVUSPIIRKOND: Otepää
  • JUHT: Peeter Mändla

Ökoskaudid


LÄÄNE-EESTI PIIRKOND:


Lääne Skautide Malev (LSM)

  • TEGEVUSPIIRKOND: Läänemaa
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

Pärnumaa Skautide ja Gaidide Malev (PSGM) 

  • TEGEVUSPIIRKOND: Pärnumaa
  • JUHT: Reelika Ruubel
  • KONTAKT: psgm@skaut.ee 

Saarde

  • TEGEVUSPIIRKOND: Kilingi-Nõmme
  • JUHT: Kerli ja Kertu Kore
  • Üksus ei ole hetkel aktiivne

IDA-EESTI PIIRKOND:


Rakvere Skaudid


Vaeküla Siilikesed

  • TEGEVUSPIIRKOND: Näpi (Sõmeru vald)
  • JUHT: Andres Lillemägi
  • KONTAKT: rakvere@skaut.ee
  • LISAINFO: Näpi Kooli õpilaste üksus

Narva Meriskaudid

  • TEGEVUSPIIRKOND: Narva, Narva-Jõesuu
  • JUHT: Mihhail Tint
  • KONTAKT: tinto71@hotmail.com 
  • LISAINFO: venekeelne üksus

Oru Udu


Kaevur

  • TEGEVUSPIIRKOND: Kohtla-Järve
  • JUHT: Jekaterina Jermolenko
  • KONTAKT: kaevur@skaut.ee 
  • LISAINFO: venekeelne üksus

P.I.T.O.N.


ÜLE EESTI:


Skautmasterite (SKM) Kogu

  • TEGEVUSPIIRKOND: üle Eesti
  • JUHT: Valdik Kask
  • KONTAKT: valdik@skaut.ee
  • LISAINFO: SKM Kogusse kuuluvad kõik ESÜ skautmasterid ja nooremskautmasterid

ESÜ üksustest ESÜ logo Jüripäeval 2019.
Foto: Mark Meikas