Tere Tulemast Skautlusesse

“Tere Tulemast Skautlusesse” on Eesti Skautide Ühingu metsalaagri koolitus, mille jooksul saab osaleja teada, mis on skautlus ning millised on vabatahtliku võimalused ESÜs.

Tagametsa laagrialal toimuvale koolitusele ootame täisealisi, nii neid, kes on skautlusega juba kokkupuutunud kui ka neid, kellel puuduvad varasemad teadmised. Lapsevanem, endine skaut või lihtsalt huviline – kõik on teretulnud!

Koolituse käigus õpitakse lõkketegemist, matkamise põhitõdesid, lõkkel toidu valmistamist, sõlmi, lipuheiskamist ja palju muud, millega skaut tavalises metsalaagris tegeleb. See avardab silmaringi, pakub uusi väljakutseid ja lööb näo naerule!

Peale koolitust on võimalik panustada vabatahtlikuna Eesti Skautide Ühingus näiteks noortega tegeleva juhina, mõne ürituse korraldusmeeskonnas või abistava toena oma lapse üksuses.

Varasemalt metsalaagris “Tere Tulemast Skautlusesse” käinute kogemused:

• “Jäin absoluutselt kõigega väga rahule. Seda nii korraldusliku poole pealt kui ka koolituspäevade sisu, toidu ja ilmani välja. Suur-suur aitäh! NB! See, et internetti polnud, oli tegelikul väga hea!”
  • “Väga hästi korraldatud. Sisutihe, asjalik, positiivne ning tundus, et kõigile osalejatele väga meeldis. Suured tänud!”
  • “Väga hea ja intensiivne koolitus. Tulin siia väga väheste teadmistega skautlusest ja lähen ära motiveerituna, et tegutseda skaudijuhina. Mulle meeldis, et koolitus sisaldas palju praktilisi ja mängulisis tegevusi ning teoreetlist osa. Koolitus toimus vabas õhus ja see oli imeline. Jätkake kindlasti ka edaspidi.”
  • “Sain julguse olla avatum ja kinnituse, et skautluse programmi väärtused ühilduvad meie pere väärtustega.”
  • “Kõik mida õppisin ja kogesin oli väga, väga äge. Rohkem oleks tahtnud ainult aega, et kõike seda veelgi rohkem kogeda.”
Lisainfo Tagametsa kohta: http://tagametsa.ee/

Koolituste pildigaleriid saad vaadata SIIT.

Samuti on võimalik nende kogemusi kuulata:

Tere Tulemast Skautlusesse