Matkapunktide koondi koostamine kodulehe jaoks

Tööampsu sisu: Skautidele meeldib matkata – nii üksi kui ka sõprade seltsis. Matkapunktide koond on kogumik erinevaid matkapunkte, nii mehitatud kui ka mehitamata, millest igaüks inspiratsiooni saab ammutada. Kogumiku abil lihtsustame ja kiirendame matkakorraldust nii eraisiku, salga, lipkonna kui ka ESÜ tasandil. Valminud kogumik läheb üles ESÜ kodulehele.

Meeskond: Tööampsu saab teha nii üksi kui ka töögrupina.

Vajalikud vahendid: Arvuti.

Vajalikud oskused/eelteadmised: Huvi värvikireva dokumendi kujundamise vastu. Suur osa tööst toimub keskkonnas Canva.

Koht: Tööampsu saab teha iseseisvalt kodus.

Märgi kuuluvus: 1 amps õunast.

Lisainfo: Selle tööampsu tegemiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust aadressil info@skaut.ee.

_________________________________________________________________

Tööampsud on ESÜ miniprojektid, mille eest on võimalik endale koguda värivilisi õuna nööpe, mida saad uhkusega kanda vormi paremal õlal.

Iga erinev värv tähistab tehtud tööampsude arvu. Nii saad ise hakata enda tehtud töö eest koguma õiges koguses õunu. Roheline õun = 1 tehtud tööamps, kollane õun = 3 tehtud tööampsu, punane õun = 5 tehtud tööampsu.

Kõik tehtud tööd lähevad kirja ESÜ andmebaasi ning hiljem on võimalik küsida ESÜlt Sinu kogemusi kirjeldavat tõendit oma CV juurde lisamiseks.