Toetajad

Peamised strateegilised partnerid ja rahastajad

Haridus- ja Teadusministeerium
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
International Women’s Club of Tallinn

Sponsorid ja toetajad

TRINITI

Advokaadibüroo TRINITI on Eesti Skautide Ühingu pikajaline annetaja, tänu kellele on oleme saanud toetada noori ning kutsuda ellu uusi projekte.

MATKaSPORT

Matkasport on Eesti Skautide Ühingu pikaajaline sponsor, kes aitab täita auhinnakotte ning toetab noori matkaselle varustuse soetamisel.

Nissan

ERNA Matkale annab rattad alla Nissan Eesti. Nissan on aastaid toetanud ERNA Matka autodega, andes matka ajaks korraldajate kasutusse viis sõidukit, millega transporditakse võistlejateni rajal vesi, matkarajale tegevuspunktide läbiviijad, tegevusvahendid jne.

DiGra

ERNA Matka matkakaardid trükib DiGra OÜ. Digra on aastatepikkune koostööpartner, kes teeb kõik ERNA Matka toimumiseks vajalikud trükitööd.

Salvest

Salvest AS kattis laua ERNA Matka gurmeepunktis 2018. aastal ning on toetanud ka teisi skaudiüritusi.

Väike Väänik

Väike Väänik toetas 2019. aasta Jüripäeva laagrit ja varustas präänikutega kõik meie suve üritused.

Mobec

AS Mobec varustas ERNA Matk 2018. aastal tegevuspunkti Kinder Surprise üllatusmunadega ja 2019. aasta Jüripäeva juhtide kohvikut Liptoni teedega.