Toetajad

Peamised strateegilised partnerid ja rahastajad

Ma armastan aidata
International Women’s Club of Tallinn
Tallinna Haridusamet
Haridus- ja Teadusministeerium

Sponsorid ja toetajad

Brain Games

Eesti Skautide Ühingu 2022. aasta kalendrit toetas Brain Games.

COMDECOR

COMDECOR OÜ toetab 2020. aastal Eesti Skautide Ühingu pop-up stendi soetamist. COMDECOR OÜ toodab ja müüb reklaamstende, esitlus- ja messitarvikuid, mobiilseid messibokse, reklaamikandjaid jpm. Vaata lähemalt: esitlustarvikud.ee.

Nissan

ERNA Matkale annab rattad alla Nissan Eesti. Nissan on aastaid toetanud ERNA Matka autodega, andes matka ajaks korraldajate kasutusse viis sõidukit, millega transporditakse võistlejateni rajal vesi, matkarajale tegevuspunktide läbiviijad, tegevusvahendid jne.

TRINITI

Advokaadibüroo TRINITI on Eesti Skautide Ühingu pikajaline annetaja, tänu kellele on oleme saanud toetada noori ning kutsuda ellu uusi projekte.

MATKaSPORT

Matkasport on Eesti Skautide Ühingu pikaajaline sponsor, kes aitab täita auhinnakotte ning toetab noori matkaselle varustuse soetamisel. Matkasport aitas välja anda ESÜ 2022. aasta kalendrit.