Toetajad

Peamised strateegilised partnerid ja rahastajad

International women’s club of Tallinn
Tallinna spordi- ja noorsooamet
Haridus- ja Teadusministeerium

Sponsorid ja toetajad

Salvest

Salvest AS kattis kaua ERNA Matk 2018 gurmeepunktis.

Väike Väänik

Väike Väänik toetas 2019 aasta Jüripäeva laagrit ja varustas präänikutega kogu suve üritused.

Mobec

AS Mobec varustas ERNA Matk 2018 tegevuspunkti Kinder Surprise üllatusmunadega ja 2019 aasta Jüripäeva juhtide kohvikut Liptoni teedega.

DiGra

ERNA Matka matkakaardid trükib DIGRA. Digra on aastatepikkune koostööpartner, kes teeb kõik ERNA Matka toimumiseks vajalikud trükitööd.

Nissan

ERNA Matkale annab rattad alla Nissan Eesti. Nissan on aastaid toetanud ERNA Matka autodega, andes matka ajaks kasutusele 5 sõidukit, millega transporditakse kõigi võistlejateni rajal vesi, tegevuspunktide läbiviijad, tegevusvahendid jne.

MATKaSPORT

Matkasport on Eesti Skautide Ühingu pikaajaline sponsor, kes aitab täita auhinnakotte ning toetab noori matkaselle varustuse soetamisel.

Triniti

Advokaadibüroo Triniti on Eesti Skautide Ühingu pikajaline annetaja, tänu kellele on oleme saanud toetada noori ning kutsuda ellu uusi projekte.