Toetajad - Eesti Skautide Ühing

Peamisteks toetusviisideks on:

• Rahaline (sihtotstarbeline või mittesihtotstarbeline annetus)
  • Mitterahaline (toodete-teenuste pakkumine)

Rahaline toetus:

Saaja: MTÜ Eesti Skautide Ühing
Arveldusarve: EE581010022049447003

Rahaliselt on võimalik toetada läbi sihtotstarbeliste või ka mittesihtotstarbeliste annetuste - see tähendab, et kui soovid toetada lihtsalt Eesti Skautide Ühingut oma tegevustes, siis saad teha annetuse lisades ülekande selgituseks annetus või toetus. Kui soovid aga toetada mõnda kindlat projekti, üritust või ettevõtmist, siis peaks pangaülekande selgitusse olema lisatud ka annetuse eesmärk. Näiteks: Maailmajamboreest osavõtjate toetus, annetus ESÜ suurlaagri korralduse toetamiseks, toetus vähekindlustatud noorte osavõtuks ESÜ üritustel jne.

Toetades Eesti Skautide Ühingut saad (eraisikud) annetatud summadelt tuludeklaratsiooniga tagasi annetuselt tulumaksu. Selleks kontrolli üle, et ülekande selgituses oleks kindlasti sees sõna annetus või toetus.

IGA annetus on oluline, sest ka käikestest veepiiskadest moodustub lõpuks lomp!

Mitterahaline toetus:

Mitterahaline toetus võib olla nii toodete kui ka teenuste pakkumine kas siis ühekordselt mõne kindla ürituse raames või pikaajaline koostöö laiemalt organisatsioonis. Mitterahalise koostöö pakkumiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. oma mõtted ja selle baasilt saame juba edasi rääkida, kuidas, millal ja millisel viisil võiks see mõlemale osapoolele olla võimalikult efektiivne.

TOETAJAD:

Peamised strateegilised partnerid ja rahastajad:

Sponsorid ja toetajad:

Advokaadibüroo Triniti on Eesti Skautide Ühingu pikajaline annetaja, tänu kellele on oleme saanud toetada noori ning kutsuda ellu uusi projekte.

Matkasport on Eesti Skautide Ühingu pikaajaline sponsor, kes aitab täita auhinnakotte ning toetab noori matkaselle varustuse soetamisel.

ERNA Matkale annab rattad alla Nissan Eesti. Nissan on aastaid toetanud ERNA Matka autodega, andes matka ajaks kasutusele 5 sõidukit, millega transporditakse kõigi võistlejateni rajal vesi, tegevuspunktide läbiviijad, tegevusvahendid jne.

ERNA Matka matkakaardid trükib DIGRA. Digra on aastatepikkune koostööpartner, kes teeb kõik ERNA Matka toimumiseks vajalikud trükitööd.

ERNA Matka pikaajaline tegevuspunkti (miiniväli) läbiviija.

ERNA Matka vastutegevuse eest hoolitseb 1. jalaväebrigaadi Õhutõrjepataljon

AS Mobec varustas ERNA Matk 2018 tegevuspunkti Kinder Surprise üllatusmunadega ja 2019 aasta Jüripäeva juhtide kohvikut Liptoni teedega.

Väike Väänik toetas 2019 aasta Jüripäeva laagrit ja varustas präänikutega kogu suve üritused.

Corny toetas Jüripäev 2019 matkalisi kosutava energiaampsuga.

Salvest AS kattis kaua ERNA Matk 2018 gurmeepunktis.

Coingaming Group on Arengupreemia (The Duke of Edinburgh's International award) toetaja.

Koostööpartnerid: