Üldkogu 2021

Üldkogu

Täna, 20. märtsil, toimus ESÜ Üldkogu, juba teist korda järjest elektrooniliselt. Kõik sujus kenasti, vajalikud arutelupunktid said läbi käidud ning valimiste käigus täideti kõik vabad ametikohad.

Juhatus otsustas sel korral kasutada oma tehtu tutvustamiseks Menitmetrit

Kõigil osalejatel oli võimalus vastata küsimustele ning ekraanile ilmus sõnadepilv, kus oli näha kenasti populaarsemad vastused. Kinnitatud sai 2021. aasta eelarve, ürituste kava ning liikmemaksu muudatuse ettepanek. Punkti sai ka kaheaastane projekt nimega “Arengukava” ning hea meel on tõdeda, et järgmiseks kaheksaks aastaks on eesmärgid paigas ning siht silme ees.

Liikmemaksu muudatus puudutas peresid – nüüdsest on meil olemas ka pere liikmemaks, mille suuruseks on 40 eurot. Pere sisaldab kuni kahte täiskasvanut ja nende lapsi (kõikide kohta peab olema esitatud ka ESÜ liikmeankeet.

Seekordsetel valimistel oli vaja täita neli ametikohta ESÜ juhatuses

tutvustusJuhatuse esimehe ja koolitusjuhi ametiaeg sai täis ning majandusjuhi ja programmijuhi ametikoht oli täitmata. Uhkusega saame öelda, et ESÜ juhatus on taaskord täiskoosseisus ning samuti on hea meel, et juhatust on toetamas taaskord ka peaskaut. Enne üldkogu, 16. märtsil, toimus veebivahendusel ka juhatuse liikmete tutvustamine ning kõigil huvilistel oli võimalik neilt lisaks ka täiendavailt küsimusi küsida.

Valimiste käigus osutusid valituks:
peaskaut – Siim Maripuu
juhatuse esimees – Kristian Sägi
programmijuht – Jane-Ly Tammekivi
majandusjuht – Gerlin Valge
koolitusjuht – Ene-Ly Lehtmaa
lastekaitse usaldusisik – Anna Izotova
EGL-ESÜ SA juhatus – Ott Pruulmann ja Ragnar Luup
revisionikomisjoni liikmed – Kristi Traks ja Jüri Ehandi

Eelmisel aastal tutvustasime juhatuse liikmeid meie sotsiaalmeedia kanalites – jätkame sellega ka sel aastal, seega hoia silmad lahti ja õige pea saad Gerlini, Jane-Ly ja Kristianiga lähemalt tuttavaks.

Püsime terved ja loodetavasti õnnestub meil juba õige pea taas päriselt kohtuda!