Tule ERNAle matkama!

Erna Matk viib sind täiesti teise maailma – koos sõpradega looduses matkates, uusi väljakutseid vastu võttes ja ammuõpitud teadmisi värskendades laed oma patareid pikaks ajaks täis!

ERNA 2020 on järjekorras juba 21. Eesti Skautide Ühingu korraldatavast ERNA matkade sarjast. Matk toimub erinevate raskusastmetega radadel ja nii on võimalik kõigil endale sobiv rada leida. Matk saab alguse Kautlast ning lõpeb samuti sealsamas.

RAJAD:

1) HAUKA RADA – start saab alguse reede õhtul; läbimiseks on aega 36h; pikkus linnulennult 44km + rogain*; 4 inimest võistkonnas (kõik vähemalt 18-aastased).

2) TÜMLERI RADA – start saab alguse laupäeva varahommikul; läbimiseks aega 24h; pikkus linnulennult 33km + rogain*; 4-6 inimest võistkonnas (sh vähemalt 1 inimene 18-aastane).

3) SKAUTLIK MATKARADA – start saab alguse laupäeva hommikul; läbimiseks on aega 16h; pikkus linnulennult 23km; 4-6 inimest võistkonnas.

Kõikidel radadel on tegevuspunktid, kus tuleb lahendada erinevaid leidlikkust, mõtlemist, osavust, jõudu ja kindlasti koostööd nõudvaid ülesandeid. Hauka ja Tümleri rajal on vastutegevus.

* Rogaini ehk matka lõpus orienteerumise pikkuse ja raskuse saab iga võistkond ise valida. Ette on antud maksimaalne rajal viibimise aeg.

Pane oma meeskond kirja siin! Registreerimine matkale lõppeb 30. juulil 2020.