Tere tulemast Liis!

6. augustil alustas ESÜs tööd uus programmi- ja koolituskoordinaator Liis Kiik, kes võtab lapsehoolduspuhkusele minevalt Karinilt mõneks ajaks teatepulga üle.

Liis on lõpetanud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse eriala ning töötab hetkel veel lisaks sulgpallitreenerina. Sulgpalliga on ta tegelnud viimased 17 aastat. Lisaks sulgpallile tegeleb ta veel Crossfitiga. Enda kohta on Liis öelnud, et ta on iseloomult vaikne, sõbralik ja abivalmis. Lisaks meeldivad talle adrenaliini tekitavad olukorrad nagu näiteks laulukaarest kiikumine.

ESÜs hakkab Liis tegelema ürituste korraldajate juhendamise ning toetamisega, ürituste info ülespanekuga ning registreerimiste haldamisega, noorteprogrammi materjali väljastamisega ja muu ettetulevaga. 

Liisiga saab kontakti e-mailil liis@skaut.ee ning telefonil 5694 2310.