Tagametsa lipumastid ootavad Sinu toetust!

Nüüd on suurepärane võimalus Sul ennast Tagametsa ajalukku kirjutada! Nagu filmis „Siin me oleme“ Aadu ütles: „So ma panen laulu sisse – seal seisad Sa sada aastat ja mette üks ainsam palumine Sind sealt lahti ei kisu!“.

Nimelt on Tagametsa vanad lipumastid nii pehkinud, et enamus neist on juba langenud ja eesootavaks suurlaagrisuveks vajab Tagametsa peaväljak hädasti uusi maste. Seekord oleme otsustanud paigaldada fiibermastid, mis ajahambale oluliselt pikemalt vastu peavad. Selleks on meid soodsa hinna ja tasuta mastide transpordiga toetanud Nordmast. Aga et mastid suveks püsti saaksime ja suvelaagrites lipud lehvima, siis kutsume kõiki üles lipumastide soetamist omalt poolt toetama! Kogu koos salga, lipkonna, maleva, sõpradega või kas või personaalselt 200 EUR (ühe masti hind) kokku ning tee ülekanne Eesti Skautide Ühingu kontole EE581010022049447003 (SEB pangas). Selgitusse märgi „Annetus TAGAMETSA LIPUMAST ja toetajate nimed“.

Tänutäheks paneme mastile graveeritud sildi toetajate nimedega ja pakume ka vautšerit, millega saad sama soodsa hinnaga ka endale suve jooksul masti soetada.

Teeme Tagametsa koos kaunimaks! Aitäh, et aitad!

Kampaania kestab 15. maini 2021.