Küpseta koos oma skaudisalgaga ESÜ 25. sünnipäeva puhul kook

Eesti Skautide Ühing saab sel aastal 25. aastaseks ja see on tähistamist väärt. See on juba korralik rändurivanus! Soovime, et tähistustest ja pidurõõmust saaksid osa ka kõik meie liikmed. Seetõttu jagame teiega mõtet tulla pärast pikka lahusoldud aega taas oma skaudigrupiga kokku ja pidada maha üks armas koondus pidulikus skaudivaimus. Kutsume teid selle puhul üles koos oma skaudisalgaga ESÜ-le sünnipäevakooki küpsetama. Kõige parem osa selle juures on see, et ESÜ toetab koogi tegemist ja koogi saate ise ära süüa! Meil oleks rõõm saada vaid pilt teie tehtud koogist ja sellest, kuidas koos tähistasite ning maiustasite. Lisa mõttena võiksite kokkusaamisel võtta aja, et koos joonistada/kirjutada kõige vahvamatest skaudimälestustest. Ka neid oleks meil rõõm näha!

Millal?

ESÜ sünnipäevakoondust kutsume tähistama praegusest kuni juunikuu lõpuni, sest juuni on meie sünnipäevakuu.

Mida siis täpselt teha?

1. Plaanige oma salgaga kokkusaamise aeg.

2. Mõelge välja, mis kooki koos teha tahate.

3. Ostke koostisosad, hoidke alles tšekk ja saatke see koos kuluaruande blanketiga finantsjuht Mariannele finants@skaut.ee enne 30. juunit 2020 ja saate koogiraha tagasi.

4. Valmistage koos kook, kaunistage see uhkelt sõnaga „ESÜ 25“, skaudisümboolika või –logoga. Pange proovile oma loovus ja originaalsus!

5. Kindlasti palume kokkusaamisel järgida 2+2 nõuet, siseruumide täituvus võib olla maksimaalselt kuni 50 protsenti ning välitingimustes tagada osalejate arvu, mis pole suurem kui 100 inimest. Loe lähemalt.

6. Tehke koogist kindlasti pilti ja saatke see meile info@skaut.ee.

7. Nautige kooki, laulge mõnda vahvat skaudilaulu ning tehke seda, mis teid skautluses rõõmsaks teeb!

8. Joonistage-kirjutage oma toredatest skaudimälestustest ja võimalusel jagage ka neid ja pilte oma koondusest meiega info@skaut.ee.

Ootame pilte teie vahvatest tortidest, kokkusaamistest ja paberile pandud parimatest skaudimälestustest! Vahvat tähistamist!