ESÜ sünnipäevakampaania

ESÜ sünnipäevakamoaania

Eesti Skautide Ühing saab 10. juunil 27-aastaseks!

Suurt sünnipäevapidu me sel aastal ei korralda, küll aga on igaühel võimalus meiega koos sünnipäeva tähistada, kingitusi teha ja meilt kingitusi (sokke) saada.

Kindlasti oled kursis, et meil on Ma Armastan Aidata annetamiskeskkonnas üleval projekt, mille raames kogume annetusi noorte initsiatiivi elluviimiseks. Esimese projekti, mille toetamiseks välja valisime, autoriks on Tartu noor Kärt (TSGM).

Projekti eesmärgiks on tugevdada koroonakriisi tõttu nõrgenenud salgavaimu, et üheskoos Lõuna-Koreasse Maailmalaagrisse minnes oleks tugev võrgustik, kellega koos ühiseid elamusi koguda. Projektist täpsema ülevaate teeme suve lõpus, kui projekt on ellu viidud ja uued kogemused omandatud. Taolisi projekte ootame ka edaspidi ning tahame toetada just noorte enda initsiatiivi ja algatusi.

Selleks, et meil oleks ressursse ettevõtmisi toetada, kutsume sünnipäevakuu raames toetama meie projekti annetuskeskkonnas.

SÜNNIPÄEVAKUU PUHUL JAGAME KA ISE KINGITUSI. Just nimelt! Iga 25-eurose annetuse eest kingime meie Sulle vastu ühe paari üliägedaid ESÜ sokke ja nii terve kuu. (PS, sobivad valid endale ise ESÜ e-poest välja).

Kampaanias osalemiseks:

• Tee vähemalt 25-eurone annetus meie projektile MAA keskkonnas
  • Vali välja sokid ESÜ e-poest
  • Kirjuta karin@skaut.ee, anna teada millised sokid valisid ning lepime kokku, kuidas need kätte saad.

Oleme väga tänulikud, kui aitad meil sel viisil sünnipäeva tähistada – tea, et Sinu panus läheb noorte arengusse, ehk investeerid meie kõigi tulevikku.
Kui soovid aga igakuiselt endale head enesetunnet ja teadmist, et panustad noorte tulevikku, siis tee püsikorraldus Eesti Skautide Ühingule – näiteks ühe keskmise smuutibaari smuuti hind (5 eurot) on igakuise panusena meile väga suureks abiks.

Palju õnne meile kõigile!