Balti jamboreele (Leedus, 2022) kontingendi juhiks või korraldusmeeskonda

Tule Balti jamboreele kontingendi juhiks ehk HOC’iks (Head of Contingent)! Vahva võimalus organiseerida Eesti skautide osalust Balti jamboreel, mis toimub sel korral 2022. aastal Leedus. Kokku tulevad skaudid Eestist, Lätist ja Leedust. Tõeliselt eriline võimalus kogeda Balti riikide ühist skaudi vaimu!

Mis on Sinu ülesanded kontingendi juhina?

• Ürituse reklaam – Eesti osalejate ja täiskasvanud vabathatlike (IST-de) leidmine
  • Suhtlus Eesti osalejate ja lastevanematega, nende informeerimine
  • Osalejate registreerimine
  • Ürituse, transpordi ja võimalike muude kulude kogumaksumuse arvutamine
  • Transpordi, reisidokumentide korraldamine
  • Osalejate toetus ja rahaliste toetuste leidmine, suunamine
  • Laagrile eelnevad kohtumised terve kontingendiga

Mis Sa vastu saad?

• Osa vahvast Balti riikide ühisest vaimust ja rahvusvahelisest laagrist kodu lähedal
  • Põneva kogemuse kontingendi juhi ja eestvedajana
  • Soodustuse osavõtumaksust

Tundub põnev? Kirjuta julgelt international@skaut.ee et rohkem teada saada.

—–

Leedus toimuv Balti Jamboree otsib oma korraldusmeeskonna programmivaldkonda tegusat täiskasvanud skauti Eestist, et laager saaks olema võimalikult rahvusvaheline ning valmiks tõeliselt Baltimaade koostöös ja mitte ainult Leedu skautide käe all.

Kas vahvate tegevuste väljamõtlemine ja planeerimine on sinu pärusmaa?

Soovid rahvusvahelise ürituse korraldamise kogemust ja sõprussidemeid kogu eluks?

Siis haara võimalusest kinni ja anna oma huvist teada international@skaut.ee hiljemalt 28. veebruar 2021.