Väikesaar 23.-25.08.2024

25.08.2024 00:00
17.08.2024 00:00
Asukoht:

ESÜ juhtidele ja vabatahtlikele mõeldud Väikesaar toimub sel aastal Abrukal.
Broneeri kuupäevad 23.08-25.08 ja pane valmis ennast mõnusaks puhkuseks.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Üritus on mõeldud ESÜ täisealistele juhtidele ja vabatahtlikele.

TEGEVUS/EESMÄRK: “Väikesaar” on koht, kus saab puhata, teiste omasugustega lobiseda, avastada maailma ja üleüldse mõnusalt aega veeta. Korraldajate poolt on tagatud majutus, toitlustus, programm ja hea tuju. Üritus algab 23. augusti õhupoolikul Saaremaa lõuna osas asuvast Roomassaare sadamast, kust liigume üheskoos Abrukale. Arvestades, et korraga mahub paadile 11 inimest, siis tõenäoliselt peame saarele kahe satsina liikuma.

Saarel teeme autoga tiiru, mille käigus tutvume kohaliku saarevahi abiga saare eripärase ajalooga ning ühtlasi saame teha ka kõrval asuvale asustamata Vahase saarele ca 400 meetri pikkuse jalgsimatka läbi mere.
Nagu traditsiooniks saanud, naudime laupäeva õhtul grilli, sauna ja tünnisauna. Pühapäeval ennelõunat hakkame suunduma tagasi mandrile.

Kõik mineku-tuleku kellaajad täpsustuvad mõned nädalad enne sündmuse toimumist.

VAJALIK VARUSTUS: Kindlasti on vaja kaasa võtta sööginõud, ilmale vastav riietus, isiklikud hügieenitarbed ning hea tuju.

ÖÖBIMINE: Ööbimine on korraldatud tubastes tingimustes ja kõik vajalik on magamiseks olemas (madrats, tekid-padjad ja voodipesu). Soovi korral on võimalik ka telkida, kuid siis tuleks kõik selleks vajalik endal kaasa võtta.

TRANSPORT: Üritus algab Roomassaare sadamast, kust sõidame üheskoos veesõidukiga Abrukale. Kellaajad täpsustame mõned nädalad enne üritust.

REGISTREERUMINE: Üritusele registreerimine kestab 02. aprillist kuni 17. augustini 2024 või kuni kohti jätkub.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisel või teistel turunduslikel eesmärkidel.

OSAVÕTUTASU:

Aktiivse* ESÜ liikme osalustasu üritusele on 30€ inimese kohta.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.

Väikesaare osavõtutasu sisaldab toitlustust, majutust, transporti saarele ja ürituse programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Väikesaar / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee jaleiame üheskoos lahenduse.

LISAINFO: Personalijuht ja Väikesaare korraldaja Janne – personal@skaut.ee, admin-koordinaator Monika – monika@skaut.ee.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium