Väikesaar 19.-21.08.2022

Ürituse kuupäev:
19.08.2022
Ürituse lõpukuupäev:
21.08.2022
Registreerimise algus:
20.06.2022
Kohtade arv:
30
Registreerunud:
13
Registreerimise lõpp:
17.08.2022
Asukoht:
Osmussaare

ESÜ juhtidele ja vabatahtlikele mõeldud Väikesaar toimub sel aastal Osmussaarel. Broneeri kuupäevad 19.-21. august ja pane valmis ennast mõnusaks puhkuseks.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Üritus on mõeldud ESÜ täisealistele juhtidele ja vabatahtlikele. 

TEGEVUS/EESMÄRK: “Väikesaar” on koht, kus saab puhata, teiste omasugustega lobiseda ja mõnusalt aega veeta. Korraldajate poolt on tagatud majutus, toitlustus, programm ja hea tuju. Üritus algab 19. augustil orienteeruvalt kell 17, kus saame üheskoos ületada esimese veetakistuse ning jõuame üheskoos saarele. Õhtul pakime asjad lahti ning tutvume üksteisega. Laupäevane päev algab hommikusöögiga ning päev toob endaga kaasa matka saarel, pikniku ning õhtu pakub ka sauna ja süüa. Pühapäeval orienteeruvalt kella 12 paiku hakkame suunduma tagasi mandrile. 

VAJALIK VARUSTUS: Kindlasti on vaja kaasa võtta sööginõud, ilmale vastav riietus, isiklikud hügieenitarbed ning hea tuju.

ÖÖBIMINE: ööbimine on korraldatud tubastes tingimsutes ja kõik vajalik on magamiseks olemas (madrats, tekid-padjad ja voodipesu). Soovi korral on võimalik ka telkida, kuid siis tuleks kõik selleks vajalik endal kaasa võtta. 

TRANSPORT: Üritus algab Dirhami sadamast, kust sõidame üheskoos paadiga Osmussaarele. Dirhami sadamasse jõudmiseks peaks igaüks leidma oma viisi. 

REGISTREERUMINE: Registreerimine on avatud kohtade täitumiseni või registreerimise tähtaja lõpuni 1Per7.08.2022.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisel või teistel turunduslikel eesmärkidel. 

OSAVÕTUTASU: Ürituse osavõtutasu on  30€, mis sisaldab kogu nädalavahetuse toitlustust, tegevusi ning transporti saarele. Osavõtutasu tasumine kinnitab registreeringu. Kõik osavõtutasud peavad laekuma hiljemalt registreerumise sulgemise kuupäevaks. Osavõtutasu tasuda Eesti Skautide Ühingu kontole EE581010022049447003, märkides selgitusse “Väikesaar” ja osaleja(te) nimi/nimed.

PS: ESÜ seisukoht on, et mitte kellegil ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata finantsilistel põhjustel. Seega kui soovid üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse. Me väga soovime, et tuleksid ja naudiksid. 

* Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse osalemisega üritusel, sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: Personalijuht ja Väikesaare korraldaja Janne – personal@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium