Tänuõhtu 10.09.2022

04.09.2022
Asukoht:
Tallinn

Lipsud kaela ja kleidid selga – skautlus saab 110!

Just nii kõlab selle aasta Tänuõhtu teema, sest sel aastal koguneme pidulikumas meeleolus Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas, kus tähistame üheskoos skautluse 110. sünnpäeva!

Traditsiooniline ESÜ tunnustussündmus ehk Tänuõhtu toimub 10. septembril Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas. Anname hea toidu ja joogi, mõnusa seltskonna ning muusika saatel üle eelmise aasta edutused ja teenetemärgid kõigile tublidele skaudijutidele, vabatahtlikele ja koostööpartneritele.

TOIMUMISE AEG: Uksed avatakse kell 17.45, avasõnad kell 18.15, ürituse orienteeruv lõpp kell 22.

SIHTGRUPP: Tänuõhtule on oodatud täisealised ESÜ liikmed, skaudijuhid, skaudisõbrad, koostööpartnerid ja vabatahtlikud.

ASUKOHT: Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62, Tallinn

RIIETUS: Pidulik või skaudivorm.

REGISTREERIMINE: Tänuõhtule registreerimine on avatud 15. augustist ja kestab  4. septembrini.

OSAVÕTUTASU: Üritus on tasuta.

LISAINFO: Ürituse peakorraldaja Janne – personal@skaut.ee.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium