Skautlemise Meistriklass II osa 12.10.2024

12.10.2024 09:30 - 17:30
10.08.2024
02.10.2024 00:00

Meistriklassi kursus koosneb moodulitest, mille jooksul jagame teadmisi ja kogemusi juba tegutsevatele või tulevastele skaudijuhtidele edukaks salga või üksuse juhtimiseks. Õppetöö jooksul toimub palju interaktiivseid tegevusi, mille käigus saavad ka veidi kogenumad ja tegutsevad juhid oma kogemusi jagada. Skautlemise meistriklassi kursusest saab Sinu tugisüsteem, sõbrad ja tuttavad, kellega koos suuri tegusid skaudiradadel ette võtta.

SIHTGRUPP: Skautlemise meistriklassi kursusele ootame salgajuhina tegutsemisest unistavaid skaute ja vanemskaute või juba alustanud salgajuhte alates 15. eluaastast ning uusi või hiljuti alustanud täiskasvanuid skaudijuhte. Iga Meistriklassi osa edukalt läbinu saab endale salgajuhi skaudioskuse taseme märgi, mis annab Sulle õiguse enda üle veelgi uhkem olla.

SISU: Skautlemise Meistriklassis õpetame täpselt seda, mida Sinul skaudijuhina vaja läheb. Me ei ütle Sulle, kuidas teha, vaid anname juhised, kuidas Sa ise soovitud tulemuseni jõuad. Koolituspäev kestab 9:30 – 17:30 ja sisaldab hommikunäksi, lõunasööki ja õhtunäksi.

II moodulis, 12.10, vaatame läbi järgmised teemad:

• (nimekiri täieneb augustikuu jooksul)

OSAVÕTUTASU: Skautlemise Meistriklassi osavõtutasu on 10 eurot. Hind sisaldab programmi, koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE687700771000674448, märkides selgituse lahtrisse “Skautlemise Meistriklass” ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel, sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreeruda saab kuni 02.10.2024 või kuni kohti jätkub.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Pärast II mooduli läbimist oled oodatud teistele moodulitele.

LISAINFO: Koolitusjuht Britt Heleen Valgepea – koolitus@skaut.ee või ürituse adminkoordinaator Monika Ojala – monika@skaut.ee