Skautlemise Meistriklass 19.09, 25.-27.09, 10.10 ja 31.10.2020

19.09.2020
31.10.2020

Meistriklassi kursus koosneb neljast moodulist, mille jooksul jagame teadmisi ja kogemusi juba tegutsevatele või tulevastele skaudijuhtidele edukaks salga või üksuse juhtimiseks. Õppetöö jooksul toimub palju interaktiivseid tegevusi, mille käigus saavad ka veidi kogenumad ja tegutsevad juhid oma kogemusi jagada. Skautlemise Meistriklassi kursusest saab Sinu tugisüsteem, sõbrad ja tuttavad, kellega koos suuri tegusid skaudiradadel ette võtta.

SIHTGRUPP: Skautlemise Meistriklassi kursusele ootame salgajuhina tegutsemisest unistavaid skaute ja vanemskaute või juba alustanud salgajuhte alates 12. eluaastast ning uusi või hiljuti alustanud täiskasvanuid skaudijuhte. Loomulikult võib ka iga staažikam skaudijuht tulla osa võtma ja oma kogemusi täiendama ja jagama.

Iga Meistriklassi edukalt läbinu saab endale salgajuhi skaudioskuse IV taseme ja skaudijuhi sertifikaadi, mis annab Sulle õiguse enda üle veelgi uhkem olla.

SISU: Skautlemise Meistriklassis õpetame täpselt seda, mida Sinul skaudijuhina vaja läheb. Me ei ütle Sulle kuidas teha, vaid anname juhised, kuidas Sa ise soovitud tulemuseni jõuad.

Meie poolt edasiantavad teemad on jaotatud nelja kohtumiskorra peale. Lisaks saad enne Meistriklassi tulemist uurida, õppida ja testida teatud teadmisi spetsiaalses Skautlemise Meistriklassi interneti keskkonnas (täpsema info selle kohta saavad registreerunud septembris). Meie soovime Sinuga kohtuda kolmel laupäeval (19.09, 10.10 ja 31.10) ning kirsiks tordil veedame kõik üheskoos ka ühe mõnusa nädalavahetuse (25.-27.09). NB! Ühepäevased koolitusmoodulid toimuvad Tallinnas, pika nädalavahetuse veedame aga imelises Tagametsa Jahilossis.

NB! Kui sa ei saa mõnel õppepäeval osaleda, siis palun anna sellest varakult teada, aga pane tähele, et kindlasti on vaja kohal olla pikal nädalavahetusel ning vähemalt kahel laupäeval ning iga puudutud koolituspäeva puhul on vaja teemad iseseisvalt kodus järgi õppida ning nende põhjal ka kodutöö esitada.

OSAVÕTUTASU: Skautlemise Meistriklassi osavõtutasu on 35 € koosneb neljast osast. Hind sisaldab programmi, koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Skautlemise Meistriklass” ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreeruda saab kuni 15. septembrini või kuni kohti jätkub. NB! eelmisel aastal said kohad kiiresti täis, seega ära liiga kaua mõtle.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale Skautlemise Meistriklassi läbimist on Sul täisealisena täielik õigus asuda tegema METSAMÄRKI.

LISAINFO: koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa, koolitus@skaut.ee või programmi- ja koolituskoordinaator Liis Kiik, liis@skaut.ee