Õunapuu Karikavõistlus 07.11.2020

07.11.2020
01.11.2020

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Skaudid vanuses 11-14 ilma juhita.

TEGEVUS/EESMÄRK: Sel aastal toimub Õunapuu Karikavõistlus Tabasalus. Võistkonna suurus on 3-5 inimest (ilma juhita), juhil on võimalus matka ajaks leida endale meelepärane tegevus või lüüa kaasa matkapunktides. Eesmärgiks on veeta aega looduses (metsas) – skautlik keskkond, meeskonna töö, meenutada ja korrata skautimisoskusi.

AJAKAVA: Õunapuu karikavõistluse start on Tabasalu loodusõpperaja parklas (59°26’04.5″N 24°32’35.2″E) kell 12.00. Võistlus kestab orienteeruvalt kella 15ni, mil pakume lõunasööki ning toimub parimate tunnustamine. Ürituse lõpp on planeeritud kell 17.00.

VAJALIK VARUSTUS: Igal võistlejal peavad kaasas olemas toidunõud, joogipudel, laetud akuga telefon ning kaelarätt. Samuti palume täiendavalt kaasa võtta kompass, vihmakeep ja pastapliats.

TRANSPORT: Transpordi Tabasallu organiseerib iga võistkond ise ja ESÜ seda ei hüvita!

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni 01.11.2020. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜle. Võistkondi saab kirja panna vastutav juht, seda saab teha vajutades üleval olevat nuppu Registreeri, mis antud juhul tähendab ühe meeskonna registreerimist. Registreerides peab vastutav juht lisama oma andmed, võistkonna nime ning võistkonna 3-5 liikme nimed. Registreerimine lõppeb 01.11.2019 või kuni kohti jätkub. Võistlusest saab maksimaalselt osa võtta 10 meeskonda. Pöörame tähelepanu, et eelistatuna saab kõigepealt igast üksusest registreerida kuni 2 meeskonda, kuid vabade kohtade olemasolul on võimalik ka rohkemate meeskondade osalemine ühest üksusest. Seega, kui olete oma üksuse seest registreerinud ära 2 meeskonda, aga soovite lisada veel mõne meeskonna, siis kirjutage Liisile (liis@skaut.ee) ning tema lisab võistkonna ootenimekirja.

OSAVÕTUTASU:
23.09.2020 – 19.10.2020 – ESÜ aktiivsed liikmed* 15€ (hind kehtib meeskonnale)
16.10.2020 – 01.11.2020 – ESÜ aktiivsed liikmed* 20€ (hind kehtib meeskonnale)
Hind sisaldab toitlustust ja matka tegevusvahendeid. ESÜ aktiivne liige on liige, kes on täitnud liikmeankeedi ning tasunud jooksva aasta liikmemaksu. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse“Õunapuu karikavõistlus” ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 01.11.2020.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ finantsjuhi otsusel.
NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisega.

LISAINFO: Peakorraldaja Anna Nagorskaja ratnikovaanna@gmail.com

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja teadusministeerium