Noortekogu – lükkub edasi 2022

Registreerunud:
Registreerimise lõpp:
25.04.2022

AEG: Lükkub edasi, kuupäevad on täpsustamisel!

ASUKOHT: Sellel aastal kohtume Roosu Talus (50 minuti kaugusel Tartust)

SIHTGRUPP: Vanemskaudid ja rändurid (15-26).

EESMÄRK: Sel aastal keskendume olla oma nutiseadmetest eemal ning oma skautliku suhtlusvõrgustiku laiendamisele ehk õpime üksteist paremini tundma 🙂 Plaanis erinevad tiimi tegevused ja mängud, skautluses tegutsemise võimaluste teemal arutlemine, mõnus lõkkeõhtu ja palju muud. Lisaks juba traditsiooniliseks saanud külalisesinejatele, kelleks on austatud ESÜ juhatus ise, (tuleb külla ka Toivo Värbu Ruutu10 improklubist, kes viib läbi alati naerurohket töötuba.)

PÄEVAKAVA: Üritus saab alguse reede õhtusöögi/õhtusnäkiga ja lõpeb pühapäeval lõunasöögiga. Palume planeerida kohaloleku kogu ajaks, sest miskit vahvat leidub igaks päevaks.

VAJALIK VARUSTUS:

• Trenniriided ja jalanõud
  • Hügieenitarbed
  • Vajalikud ravimid
  • Kaelarätid (kellel on muidugi)
  • Soojad ilmastikukindlad riided/jalanõud – palun jälgige ilmateadet!
  • Sussid/vahetusjalanõud/soojad sokid
  • Telefonilaadija
  • Termos/veepudel
  • Fliistekk (soovituslik)
  • Super hea tuju!!!!!!!!

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni kohti jätkub. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ arvele.

OSAVÕTUTASU: Noortekogu osavõtutasu liikmele on 10€, mis sisaldab endas majutust, toitlustust ja programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noortekogu” ja osaleja/osalejate nimed, kelle eest ülekanne tehakse. Ülekande tegemise tähtaeg on täpsustamisel.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

TRANSPORT: Täpsustamisel.

LISAINFO: Ketlin Silvet (peakorraldaja) 53915975 ketlin.silvet@gmail.com; Kevin Meresmaa (infojuht) 58283535 kevin.meresmaa8@gmail.com

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium, Roosu Talu, Maheleib