Nimetu skaudiüksuse suvelaager 21.-23.07.2022

20.07.2022
Asukoht:
Tagametsa Jahiloss

Juulis toimub Nimetu Skaudiüksuse esimene suvelaager, mis annab võimaluse meenutada vanu skaudiseiklusi ning luua uusi meeldejäävaid hetki.

AEG: 21.-23. juuli 2022

KOHT: Tagametsa Jahiloss ja laagriala (Rassi küla, Türi vald)

SIHTGRUPP: Laager on mõeldud kõigile, kel skaudi süda sees, kuid kellel ei ole võimalik kas vanuse, ajapuuduse või muu põhjuse tõttu osa saada noorteprogrammist. Laagrisse oled oodatud kogu perega.

TEGEVUS/EESMÄRK: Laagris veedame mõnusalt peredega skautlikult aega, naudime ümbruskonna loodust, teeme lõkkel süüa ning mõtleme üheskoos välja vahvaid tegevusi, mida kas laagris kohapeal teha või edaspidi ühiselt ette võtta soovime. Kogu laager toimub välitingimustes.

Laagrisse saabumine 21. juulil alates 12.00st (tule kohale täpsel siis kui saad, aga anna meile märku millal jõuad, siis teame toitlustusega arvestada. Kõige olulisem on, et tuled ja oled 😊 )

Orienteeruv ajakava:

Neljapäev, 21. juuli

• 12.00 – 17.00 saabumine, laagri ülespanek
  • 17.00 – 19.00 laagri avamine ja tutvumismängud
  • 19.00 – 20.00 õhtusöök
  • 20.00 – . . . lõkkeõhtu, unised lähevad magama, öökullid lobisevad lõkke ümber hommikuni 🙂

Reede, 22. juuli

• 8.00 – 9.00 hommikusöök
  • 9.00 – 12.00 talgutööd Tagametsas
  • 12.00 – 13.00 – lõunasöök
  • 13.00 – 15.00 – vaikne aeg neile kel seda vaja, suurematele tegevused või niisama olemise aeg
  • 15.00 – 19.00 – aktiivsed tegevused nii suurtele kui väikestele
  • 19.00 – 20.00 õhtusöök

Laupäev, 23. juuli

• 8.00 – 9.00 – hommikusöök
  • 9.00 – 12.00 – jutustame, viimased mängud ja laagriala kokkupakkimine
  • 12.00 – . . . lõunasöök ja head aega

VAJALIK VARUSTUS: Kogu laager toimub välistingimustes, seega võta kaasa kõik, mida läheb Sul vaja magamiseks, söömiseks ja aktiivseteks tegevusteks. Söögi valmistamiseks vajalikud nõud organiseerime ise. Kohapeal on olemas välikäimla ning pesemisvõimalus leige veega 😊

Varustuse nimekiri:

• Telk + vajadusel kile
  • Magamisalus + magamiskott
  • Ilmale vastavad riided
  • Sööginõud (tass, kauss, taldrik, lusikas/kahvel)
  • Taskunuga
  • Hügieenitarbed
  • Kaisukaru ja hea tuju

REGISTREERIMINE: Registreerida tuleb IGA laagrisse tulija (saab registreerida ühes ankeedis). Soodusregistreerimine lõppeb 30. juunil. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine, st soodushinnaga registreerumisel peab ka osavõtutasu ülekanne olema tehtud soodusperioodil.

Palun anna oma osalusest teada esimesel võimalusel, nii on lihtsam laagrit planeerida.

OSAVÕTUTASU: Nimetu Skaudiüksuse suvelaagri osavõtutasud on järgnevad:

Soodusregistreerimine (kuni 30. juuni k.a.):

• Soodushind ESÜ aktiivsele liikmele*25€
    • ESÜ pere (kus on vähemalt 2 aktiivset ESÜ liiget) – 70€
  • Täishind – 45€
    • Pere** – 120€

Pärast soodusregistreerimisperioodi lõppu:

• Soodushind ESÜ aktiivsele liikmele*35€
    • ESÜ pere (kus on vähemalt 2 aktiivset ESÜ liiget) – 95€
  • Täishind – 55€
    • Pere** – 150€

Alla 6-aastased lapsed osalevad laagris tasuta!

* ESÜ aktiivne liige on vähemalt 6-aastane inimene, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ning tasunud käimasoleva aasta liikmemaksu.
Pere on kuni 2 täiskasvanut ja nende lapsed.

PS: ESÜ põhimõte on, et ühelgi ESÜ liikmel ei tohiks jääda laagrites ja üritustel osalemata rahalistel põhjustel. Seega kui oled ESÜ liige, soovid laagrisse tulla, aga Sinu majanduslik seis seda hetkel ei võimalda, siis võta julgelt ühendust Kariniga (karin@skaut.ee) ja leiame lahenduse.

Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “NS suvelaager / Osaleja(te) nimed”, kelle eest ülekanne tehakse. Ülekande tegemise tähtajad on soodusregistreerimise puhul 30. juuni 2022 ning täishinnaga registreerumise puhul 20. juuli 2022. Hilisemad liitujad tasuvad kohapeal sularahas.

LISAINFO:

• Registreerimised ja osavõtutasud: Karin Meikas – karin@skaut.ee