Nimetu skaudiüksuse kohtumine 26.03.2022

26.03.2022
Piiramata
23.03.2022

Juba õige pea toimub järjekordne Nimetu Skaudiüksuse kokkusaamine. Sel korral värskes õhus maitsvaid lõkketoite meisterdades.

Sihtgrupp: Oodatud on kõik uued ja vanad skaudid, kel pole võimalus kas siis vanuse või elukorralduse tõttu võtta osa ränduriprogrammist. Oodatud on ka skaudimeelsed lapsevanemad, kes tunnevad, et sooviksid organisatsiooni enam panustada.

Tegevus/eesmärk: Sel korral toimub üritus õues ning üheskoos tuletame meelde, kuidas käis ühe mõnusa lõkketoidu valmistamine. Kes teeb, see sööb 😊! Lõkke kõrval anname ka väikese ülevaate millistest üritustest veel sel aastal on võimalik osa saada ning ehk asume vaikselt ka suvelaagrit planeerima.

Ajakava: Kohtume kell 11.00 Metsanurme Külakeskuses, teeme süüa, lobiseme, naudime seltskonda ning lahkume kui lõke kustub (orienteeruvalt kell 13.00). Soovi korral on võimalik osalejatel mõni lisahalg lõkkesse visata ning päeva edasi nautida.

Vajalik varustus:
• Ilmale vastav riietus
• Sööginõud (kauss, söögiriist, joogitops)
• Hea tuju
Kõik söögitegemiseks vajaliku varume ise ning selle kulud katab ürituse osalustasu.

Registreerimine: Selleks, et saaksime varuda söögi, registreeri oma tulek ning tasu osalustasu 23. märtsiks.

Osavõtutasu: Ürituse osavõtutasu on 5€ iga alates 6-aastase osaleja kohta. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Nimetu skaudiüksus” ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 23.03.2022.

Lisainfo: Valdik Kask, valdik@skaut.ee