Nimetu skaudiüksuse kohtumine 14.05.2022 – JÄÄB ÄRA!

Ürituse kuupäev:
14.05.2022
Registreerimise algus:
04.04.2022
Kohtade arv:
Piiramata
Registreerunud:
9
Registreerimise lõpp:
08.05.2022
Asukoht:
Tagametsa Jahiloss

NB! Paraku jääb kohtumine vähese huvi tõttu ära, küll aga tasub ennast juba kirja panna Nimetu Skaudiüksuse Suvelaagrisse – https://skaut.ee/uritused/nimetu-skaudiuksuse-suvelaager-21-23-juuli-2022/

Lisaks suvelaagrile on 17.-19. juunil toimumas ka koolitus “Tere Tulemast Skautlusesse”, mis on mõeldud neile, kes soovivad saada teada, mis on skautlus ning millised on võimalused skautluses kaasalöömiseks. Lisainfo ja registreerumine – https://skaut.ee/uritused/tere-tulemast-skautlusesse-17-19-06-2022/

Nimetu Skaudiüksuse 3. kohtumine toimub imelises Tagametsa Jahilossis (Rassi küla, Türi vald) juba 14. mail.

Sihtgrupp: Oodatud on kõik uued ja vanad skaudid, kel pole võimalik kas vanuse või elukorralduse tõttu võtta osa ränduriprogrammist. Oodatud on ka kõik skaudimeelsed lapsevanemad, kes tunnevad, et sooviksid organisatsiooni enam panustada.
PS: Kui Sul ei ole võimalik lastele selleks päevaks muud tegevust leida, siis see ei ole probleem, võta nad kaasa ning ka neil on võimalus talgutöödel kaasa lüüa.

Tegevus/eesmärk: Sel korral toimub üritus Tagametsa Jahilossis (Rassi küla), kus meil on võimalik hommikupoolikul üheskoos teha üks heategu skaudite südames olevale paigale. Peale lõunasööki on võimalik osa saada matkamängust (pigem lühem ja meelelahutuslik). Soovi korral saab õhtul ka sauna (kui oled valmis ka ise kütma) ning unistel on võimalik ka ööbima jääda.

Ajakava:
10.00 – kohtume Tagametsas, kus saab peale pikka sõitu võtta väikese ampsu ning juua kosutava tee või kohvi. Talgutöödega alustame jooksvalt.
14.00 – lõunasöök
14.30 – 18.00 – matkamäng
Koosolemine, saun ja öömaja.

Registreerimine: Üritusele registreerumine kestab kuni 8. maini.

Osavõtutasu: Üritus on kõigile osalejatele tasuta.

Lisainfo: Valdik Kask, valdik@skaut.ee