Nimetu skaudipere esmaüritus 22.01.2022

Piiramata
Asukoht:
Vääna Tall-Tõllakuur, Väänamõisa tee 1, Vääna küla, Harku vald

Kuidas Sul läheb? Päriselt ka, kuidas Sul läheb? Oled avastanud ennast vahel mõtterännakult skautide rajal? Kas mäletad põnevaid seiklusi skaudi radadel või vahvaid skaudisõpru ning meeleolukaid õhtuseid koosviibimisi lõkke ääres? Või olemist valvepostil omadega? Või pool salaja kuskil kooli pimedas koridori nurgas itsitades?

Sihtgrupp: Oodatud on kõik, kellel elukogemust enam kui 26 aastat, sõltumata sellest, kas oled kunagi olnud või oled praegugi aktiivne skaut, skaudi lapsevanem, ESÜ liige või mitteliige – ühesõnaga oled oodatud, kui tunned, et sooviksid skautlusega seotud olla ning vanust rohkem kui 26 aastat.

Tegevus/eesmärk: üritus, mis on mõeldud 26+ ESÜ endistele, praegustele ja tulevastele liikmetele, kellele ei kohaldu ühtegi ESÜ vanusegrupi programmi, ent kellel on skautlus veres ja tunneks, et tahaks vanu häid aegu meenutada ning mine sa tea, ehk veel isegi miskit vahvat ette võtta. Ah et ei tea kas teine pool ja lapsed lubavad Sind üksi ulapeale – ära muretse, ei peagi lubama, võta nad kaasa. Mudilastele on olemas eraldi tegevus.
PS: Üritus saab loodetavasti tulevikus toimuma regulaarselt 1x kuus ning saab alguse pilootprojektina Tallinnast, kuid juba kevadel võiks kohtumine toimuda ka näiteks Lõuna-Eestis ja suvel planeerime perelaagrit Tagametsas.

Ajakava : Ürituse ametlik ja korraldatud osa toimub 11.00-13.00, kuid kui juttu jätkub kauemaks, siis on võimalik huvilistel vabakava alusel edasi meeldivalt aega veeta kuni kella 14.00ni.

Programm:

• saabumine, avamine, nägude meenutamine, skautlikud tegevused (kas asimuudi määramine on veel meeles? 😉
  • aruteluring – mis saab ettevõtmise nimeks; kas kuidas ja millal võiks edaspidigi kohtuda
  • lõpetamine ja vabakava lobisemiseks ja meenutamiseks

Vajalik varustus:

• Sisejalanõud või oled noortekas sokkis.
  • Hea tuju
  • Covid-tõend
  • Mõni äge mälestus 😊

Registreerimine: Anna oma tulekust märku enne 21. jaanuarit, et saaksime arvestada nii programmi kui ka ka söögiga.

Osavõtutasu: Esimene üritus on kõigile tasuta!

Lisainfo: Valdik Kask, valdik@skaut.ee