MAAILMAJAMBOREE 2023 Lõuna-Koreas

Nimi: World Scout Jamboree 2023 Draw your Dream

Asukoht: Saemangeum, Lõuna-Korea

Sihtgrupp: 13-17. aastased, IST 18+

Sisu: Maailmajamboree, nagu ka nimi ütleb, on jamboree, kus saavad osaleda skaudid üle terve maailma.25. korda toimuvale maailmajamboreele  Lõuna-Koreas on oodata üle 50,000 skaudi. See on kõige parem võimalus ühe skaudi elus tutvuda huvitavate inimestega, õppida tundma teisi kultuure ja osaleda laagri tegevustes, mida enamus teised laagrid ei võimalda. Laager avab osalejate silmi ja arendab nende mõttemaailma läbi väga mitmekülgsete tegevuste. Seal leidub midagi igale skaudile, olgu need siis seikluslikud ronimisrajad, rahulikud jututoad või maitsvad gulinaarelamused. Laagrist ei ole seni lahkunud ükski osaleja halva tujuga, sest igalt maailmajamboreelt leitakse endale uusi tutvusi, kellega püsitakse kontaktis ka peale laagrit. Poolteist nädalat laagris möödub kui linnulennul, sest iga päev seal on täis uusi elamusi ja väljakutseid. Maailmajamboree on osaleja jaoks tehtud väga turvaliseks. Laagrialale ei pääse kõrvalised isikud ning laagripersonal läbib enne üritust põhjalikud koolitused selle kohta, kuidas tagada noore turvalisus igas mõttes.

Rohkem infot:  http://www.2023wsjkorea.org/_html/index.html#page1

Huvi ja küsimuste korral kirjuta välissuhete juhile Annikale international@skaut.ee

Otsime kontingendi juhti. Huvi korral anna endast märku international@skaut.ee