Koolitus “Rahatarkus ja investeerimise alused” 21.05.2022

Asukoht:
Tallinna Skaudimajas ja Microsoft Teams kaudu veebis

AEG: 21.mai 2022

KOHT: Tallinna Skaudimaja ja Microsoft Teams (ainult etteregistreerimisel)

OSALEJAD: Osalema on oodatud kõik 15+ ESÜ aktiivsed liikmed ja mitteliikmed.

EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on õpetada rahatarkust, kuidas teha teadlike valikuid rahaga, eesmärkide seadmine ning nendeni jõudmine. Tutvuda investeerimisega ning kuidas alustada.

PÄEVAKAVA: Koolituse kestvus 10.30-12.25, mille sees on üks 10-15 minutiline paus.

• Rahatarkuse ABC;
  • Miks investeerida, investeerimise alused ja alustamine?

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni 19.05.2022 Eesti Skatide Ühingu koduleheküljel. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜle.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisega.

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on aktiivsele liikmele 5€ ja mitteliikmele 35€. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Rahatarkus” ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 19.05.2022.

NB! Kui sul jääks osalustasu tõttu üritusel osalemata, anna meile sellest teada finants@skaut.ee, leiame lahenduse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimistähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ finantsjuhi otsusel.

LISAINFO: Koolitajaks on Jekaterina Tint https://moneysmarterme.eu/et/,
Registreerimise ja tasumise kohta küsimused: Monika Ojala (ESÜ kontor) monika@skaut.ee.

TOETAJAD JA KOOSTÖÖPARTNERID: Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi, Haridus- ja Teadusministeerium.