Kajaka salga koolitus 18.-20.08.2020

18.08.2020
20.08.2020

Hei, aktiivne noor!

Kui sa oled vanuses 14-18 ning sul on huvi omandada juhtimisoskusi ja oled Eesti Skautide Ühingu liige, siis on sul suurepärane võimalus kandideerida viiele vabale kohale 2020 aasta Kajaka salga koolitusel.

Kajaka salga programm on koostöös Ameerika väliseesti skaudi ja gaidijuhtidega toimunud juba paarkümmend aastat erinevates vormides ja erinevates riikides. Kajaka salga programmis kohtuvad skautlike noorteorganisatsioonide tulevased liidrid, õppimaks uusi juhtimisnippe ja jagamaks kogemusi oma organisatsioonidest.

2020 aasta koolitus toimub Eestis 18.-20. august Kaitseliidu koolis, Alus, Raplamaal.

Koolituse üldteema on allüksuse juhtimine ning koolituse käigus käsitletavad teemad on järgmised:

• meeskondade moodustamine ja grupi dünaamika,
  • juhtimis -ja suhtlusalaste nipinurk,
  • konflikt ja selle lahendamine,
  • riskianalüüsi läbiviimine,
  • koonduste kavade ja tööplaanide koostamine,
  • meediaga suhtlemine ja palju muud.

Lisaks koolituselt saadavatele uutele teadmistele ja oskustele on võimalik kohtuda teiste organisatsioonide noortega, kellega koos seigelda ja uusi kogemusi hankida. Koolitusel osalevad Eesti Skautide  Ühingu kõrval ka Noorte Kotkaste, Kodutütarde ja Eesti Gaidide Liidu noored.

Koolitus saab teoks Eesti-Ameerika Heatahtliku Seltsi rahastamisel ja initsiatiivil ning nelja skautliku noorteorganisatsiooni koostöös.

Koolitusele kandideerimiseks anna endast märku koolitus@skaut.ee aadressile hiljemalt 19.06.2020.

Lisainfo: Ene-Ly Lehtmaa, koolitusjuht, koolitus@skaut.ee.