Hundujuhtide ja abijuhtide motivatsiooniüritus 18.03.23

18.03.2023

TOIMUMISE AEG: 18. märts 2023

TOIMUMISE KOHT: Tallinna Skaudimaja, Juurdeveo 22a-2, Tallinn

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Alustavad ja juba tegutsevad hundujuhid ja abijuhid

EESMÄRK: Hundujuhtide ja abijuhtide motivatsiooniürituse eesmärk on vahetada praktikaid, kogemusi ning saada ning pakkuda häid nõuandeid üksteisele. Muuhulgas on see hea võimalus näha näost näkku ja nautida vahvalt aega hea seltskonnaga.

PÄEVAKAVA: Algusaeg oienteeruvalt kell 15.00 (sõltuvalt sellest, mis kellast Üldkogu lõppeb). Umbkaudne kestvus kokku on 3-4 tundi.

kogunemine

tutvumine, skautlikud mängud

arutelu/murede-rõõmude vahetamine

söömine

käeline tegevus (meisterdamine)

VAJALIK VARUSTUS: Kaelarätid kaasa (kui on)!

TRANSPORT: Samast kandist tulijatel palume koopereeruda. Vajadusel katab ESÜ sõidukulud kuluaruande alusel.

REGISTREERIMINE: Üritusele registreerumine kestab 20. veebruarist 12. märtsini 2023.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Üritus on tasuta!

LISAINFO: Ürituse peakorraldaja personalijuht Janne personal@skaut.ee / liikmeskonna koordinaator Annela annela.jyrgenson@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus – ja Teadusministeerium