Haarlem Jamborette Hollandis 5.-16.08.2023

AEG: 5.-16. august 2023

ASUKOHT: Spaarnwoude, Holland

SIHTGRUPP: 10-17 aastased skaudid ja vanemskaudid, IST 18+

ÜRITUSEST: Kas otsite rahvusvahelist üritust, kus koos oma skaudirühmaga 2023. aastal osaleda? Haarlemi Jamborette Hollandis ootab teid! Spaarnwoude puhkealal Amsterdami, Haarlemi ja Põhjamere lähedal tulevad kokku rohkem kui 3000 skauti erinevatest riikidest, kellega koos saate nautida kümmet päeva täis suurepäraseid skautlikke tegevusi. Uued sõbrad enam kui 25 erinevast riigist ja loomulikult lõbusad pidustused ja elamused, mis jäävad igaveseks meelde. Sellest laagrist ei taha keegi ilma jääda!

Looking for an international event to attend with your own scout group in 2023? Experience the Haarlem Jamborette in the Netherlands! With over 3000 international scouts in the recreational area of Spaarnwoude, close to Amsterdam, Haarlem and the North Sea, you will enjoy ten days full of great Scouting activities. Meeting new friends from more than 25 different countries, and of course fun festivities in between to remember forever. You can’t miss this camp!

OSALUSTASU: 380€ (lisandub transport)

ROHKEM INFOT: https://www.haarlemjamborette.nl/

LISAINFO JA OSLAEMISHUVI: välissuhete juht Annika Annus – international@skaut.ee