ESÜ Nõupäevad 12.-13.09.2020

12.09.2020
13.09.2020

NÕUPÄEVAD 12.-13. september 2020

Nõupäevad on koht, kus rääkida kaasa Eesti Skautide Ühingus toimuvale, saada infot, mis tulekul ning anda nõu kas, mida ja kuidas parandada. Eelkõige soovime saada üksustelt sisendit ESÜ päevakajalistele tegevustele ning pakkuda juhtidele vahvat ja tegevusrohket nädalavahetust, kus ühiselt skautluse üle mõtiskleda. Seekordsed nõupäevad on ju ka täiesti erilised selle poolest, et laupäevaõhtuseks tegevuseks on tänuõhtu!

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Nõupäevadele ootame kõiki skaudijuhte ning aktiivseid vanemskaute.

TEGEVUS/EESMÄRK: Nõupäevadel toimuvad töötoad järgnevatel teemadel, millele võite veidi mõelda juba enne üritust (hiljemalt nädal enne üritust edastame ka detailse ajakava):

• ESÜ järgmise arengukava suured eesmärgid ja sealt tõukuvad tulemusindikaatorid;
  • Kuidas saame tööle ESÜ vaderlusprorammi;
  • Mida pakub meile noortekogu?
  • Milliseid muudatusi vajab veel skaudijuhi käsiraamat?
  • Jagame noorsootöötaja kutse taotlemise kogemusi.
  • Mis on WOSM uus keskkonnaprogramm Earth Tribe?
  • Mida teha, et arengupreemia veel suurema hoo sisse saaks ja kuidas seda oma üksuses kasutada?
  • Milline tuleb suurlaager?
  • Kuidas skautlusega ka eriolukorras jätkata?
  • Jagame oma üksuste muresid ja rõõme.

Lisaks arutame järgmiste aastate ürituste kava, teeme kokkuvõtte eelmiste nõupäevade sisendist jms.

AJAKAVA: Nõupäevade toimumiskohaks on Teletorn ning laupäeval alustame, 12.septemberil kell 10.00 ning planeeritud lõpp on 16.00 ning pühapäeval alustame kell 10.00 ja lõpetame hiljemalt kell 15.00. Detailne ajakava avaldatakse nädal enne üritust.

ÖÖBIMINE: Ööbimine toimub Tallinnas sõprade juures ning ESÜ kontoris.

TRANSPORT: Ühest piirkonnast tulejatel palume autoga tulemisel koopereeruda. Transpordikulud kompenseerime. Selleks tuleb pärast üritust toimetada ESÜ kontorisse kuluaruanne koos sõidupiletite või kütusetšekiga – vaata täpsemalt aruande esitamisest siit.

REGISTREERIMINE: registreerimine on avatud kuni 10.09.2020. Pane ennast kirja!

OSAVÕTUTASU
: Nõupäevadel osalemine on tasuta.

LISAINFO: peakorraldaja Siim Maripuu, skaut@skaut.ee.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja teadusministeerium