Ellujäämismatk 4.-5.02.2023

04.02.2023
05.02.2023
28.01.2023

Tahad enda füüsilised võimed ja skaudioskused proovile panna? Tule Nelijärvel toimuvale ellujäämismatkale. Osalejaid ootavad ees kontrollpunktid ning teised põnevad tegevused. Vapramatel on võimalus võita vahvaid auhindu! Matkadistantsi pikkus on umbkaudselt 30 km – tuleb juba oma matkasaapaid viksima hakata! Pärast öö pikkust matka on võimalus ennast üles soojendada metsamajakeses sooja hommikusöögiga. Ära jää ilma!

TOIMUMISE AEG: 4.-5. veebruar 2023

OSALEJAD/SIHTGRUPP: 15+ vanuses vanemskaudid, rändurid ja nende sõbrad (vähemalt üks täisealine liige). Meeskonna kokkupanekul arvestada, et liikmed oleksid ühest üksusest.

ASUKOHT: Nelijärve Puhkekeskus (Nelijärve 4, Aegviidu, 74501 Harju maakond)

TRANSPORT: Nii Tallinna kui ka Tartu poolt on kõige lihtsam tulla rongiga Nelijärve peatusesse. Sealt on matka alguspunkti ca 10-minutiline jalutuskäik.

AJAKAVA:

Rongid saabuvad Tallinna suunalt kell 18.15 ja Tartu suunalt kell 19.15.

Kogunemine + õhtusöök – 19.00-20.00

Avakõne/sissejuhatus/reeglid – 20.00-20.30

Start – 20:30-21:30 (kuni kell 22:00 korrektuuridega)(meeskonnad laseme välja väikese vahega)

Finiš – 8:30-9:30 (kuni 10:00 korrektuuridega)

Hommikusöök – kuni 10:30 vastavalt lõpetamisele

Autasustamine ja lõputseremoonia – 10:30/11:00-12:00

VAJALIK VARUSTUS:

• laetud akuga töötav mobiiltelefon
  • sööginõud
  • joogipudel
  • kaelarätt
  • soovi korral ujumisriided, rätik
  • ellujäämiseks vajalik

REGISTREERIMINE: Üritusele registreerimine kestab 12. detsemberist 2022 kuni 28. jaanuarini (või kuni kohti jätkub).

Võistlus toimub võistkondades, kuhu kuulub ühest üksusest 3-5 skauti, kellest vähemalt üks osaleja on vanuses 18+.

OSALUSTASUD: Aktiivse* ESÜ liikme osalustasu üritusele on 25€ inimese kohta, mitteliikmele 55€ inimese kohta.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.

NB! Ürituse osalustasu on võimalik nüüd maksta ka läbi E-poe! Vaata SIIT.

Ellujäämismatka osavõtutasu sisaldab hommikusööki ja ürituse programmi, vajadusel sooja peavarju. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Ellujäämismatk / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse.

INFO/KONTAKT: Registreerimise ja maksete info – kristi.kajasalu@skaut.ee / Ürituse peakorraldaja – jaagup.niitvagi@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium, AS Värska Originaal, ERNA Matk