Ämbliku koolitus 27.-29.10.2023

Ürituse kuupäev:
27.10.2023
Ürituse lõpukuupäev:
29.10.2023
Registreerimise algus:
02.10.2023
Kohtade arv:
Piiramata
Registreerunud:
36
Registreerimise lõpp:
20.10.2023

MILLAL: 27.-29. oktoober 2023. Reedel koguneme alates kella 19:00-st, pühapäeval lõpetame pealelõunal.

ASUKOHT: Tagametsa Jahiloss, Rassi, 72007 Järvamaa

ÜRITUSE NIMI: Köietöö skaudioskuse 1. taseme koolitus Ämblik

SIHTGRUPP: ESÜ aktiivsed* skaudid, vanemskaudid, rändurid ja juhid, vabatahtlikud.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu. 

SISU: Koolituse eesmärk on anda osalejale Köietöö skaudioskuse esimene tase ehk esmased teadmised köitest, elementaarne sõlmede pagas ning oskus rajada lihtne köitest madalseiklus element. Emale pesunööri üles panek on selle järel imelihtne!

VAJALIK VARUSTUS:

  • Ilmastikule sobilikud riided õues tegutsemiseks
  • Mugavad töökindad
  • Pealamp
  • Vahetusjalanõud
  • Isiklikud hügieenitarbed
  • Magamisalus, magamiskott, (soovi korral telk)

ÖÖBIMINE: Kuna samal ajal toimub Tagametsas ka alustava skaudijuhi koolitus tuleb valmis olla telkimiseks. Võimalusel siiski majutus jahilossis/taredes.

TRANSPORT:  Ühistransporti Tagametsa ei käi, mistõttu saab kohale ainult ratta- või autotranspordiga. Transpordimure korral palun võtta ühendust korraldusmeeskonnaga.

REGISTREERIMINE: Registreerimine avatud 2. oktoobrist kuni 20. oktoobrini või kuni kohti jätkub.

OSAVÕTUTASU: Aktiivse* ESÜ liikme osalustasu koolitusele on 15€ inimese kohta.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.     

Ämbliku koolituse osavõtutasu sisaldab toitlustust, majutust, ja ürituse programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Ämbliku koolitus / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse. 

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.  

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee jaleiame üheskoos lahenduse.  

LISAINFO: Koolituse peakorraldaja ott@skaut.ee / registreerimise ja maksete info kristi.kajasalu@skaut.ee.

TOETAJAD: Koolituse toimumist rahastas Igavene Heategu