Alustava skaudijuhi koolitus 27.-29.10.2023

Ürituse kuupäev:
27.10.2023
Ürituse lõpukuupäev:
29.10.2023
Registreerimise algus:
25.09.2023
Kohtade arv:
16
Registreerunud:
8
Registreerimise lõpp:
20.10.2023

KOOLITUSE NIMI: Alustava skaudijuhi koolitus (endine KROKO koolitus)

MILLAL: 27.-29. oktoober 2023

ASUKOHT: Tagametsa Jahiloss, Rassi, 72007 Järvamaa

OSALEJAD/SIHTGRUPP:  Uutele/peatselt alustavatele juhtidele ja uutele vabatahtlikele (vanuses 16+).

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärk on anda osalejale oskuseid ning teadmisi, kuidas koonduseid ja skautlikku tegevust läbi viia. Alustava juhi koolitus on praktiline koolitus, kus õpitakse skaudiringi kohtumiste planeerimist ja läbiviimist, skaudioskuste õpetamist, noortega läbisaamist, lastevanematega suhtlemist, alustava üksuse asjaajamist jms.

VAJALIK VARUSTUS:

  • Isiklikud hügieenitarbed, rätik
  • Ilmastikule sobilikud riided
  • Vahetusjalanõud
  • Vajadusel isiklikud ravimid
  • Voodipesu, magamisalus, magamiskott

ÖÖBIMINE: Ööbida on võimalik jahilossis ja metsakodus. Tekk ja padi on kohapeal olemas. Kaasa võib võtta magamiskoti või oma voodipesu, igaksjuhuks ka magamisaluse. Soovi korral on võimalik ka telkida, kuid siis tuleks kõik selleks vajalik endal kaasa võtta. 

TRANSPORT:  Ühistransporti Tagametsa ei käi, mistõttu saab kohale ainult ratta- või autotranspordiga. Transpordimure korral palun võtta ühendust korraldusmeeskonnaga.

REGISTREERIMINE:

Registreerimine avatud 25. septembrist kuni 20. oktoobrini või kuni kohti jätkub.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisel või teistel turunduslikel eesmärkidel. 

OSAVÕTUTASU:

Aktiivse* ESÜ liikme osalustasu koolitusele on 15€ inimese kohta.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.     

Alustava juhi koolituse osavõtutasu sisaldab toitlustust, majutust, ja ürituse programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Alustava juhi koolitus / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse. 

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.  

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee jaleiame üheskoos lahenduse.  

LISAINFO: Koolituse peakorraldaja maimu@skaut.ee / registreerimise ja maksete info kristi.kajasalu@skaut.ee.

TOETAJAD: Haridus – ja Teadusministeerium