Väikesaar 18.-20.08.2023

20.08.2023
10.07.2023
11.08.2023

ESÜ juhtidele ja vabatahtlikele mõeldud Väikesaar toimub sel aastal Naissaarel. Broneeri kuupäevad 18.-20. august ja pane valmis ennast mõnusaks puhkuseks.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Üritus on mõeldud ESÜ täisealistele juhtidele ja vabatahtlikele.

TEGEVUS/EESMÄRK: “Väikesaar” on koht, kus saab puhata, teiste omasugustega lobiseda, avastada maailma ja üleüldse mõnusalt aega veeta. Korraldajate poolt on tagatud majutus, toitlustus, programm ja hea tuju. Üritus algab 18. augustil kell 19:30 Noblessneri sadamast, kus saame üheskoos nautida ligi kahetunnist ägedat jahisõitu Naissaarele. Jahile mahub kuni 15 inimest, seega kes ees, see jahile saab. Saarel saame kastiautoga teha tiiru, mille käigus tutvume giidi abiga saare eripärase militaarajaloo ning sinna juurde kuuluvate kindlustega. Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele saame Naissaarel avastada ka loodust põlismetsa kõige pimedamates servades. See on võimalik tänu sellele, et sõidame kastiautoga kohtades, kuhu muda tõttu oma jalga keegi väga maha panna ei taha. Ronime tuletorni otsa ja õhtul naudime sauna ja grilli. Pühapäeval orienteeruvalt kella 12 paiku hakkame suunduma tagasi mandrile.

VAJALIK VARUSTUS: Kindlasti on vaja kaasa võtta sööginõud, ilmale vastav riietus, isiklikud hügieenitarbed ning hea tuju.

ÖÖBIMINE: Ööbimine on korraldatud tubastes tingimustes ja kõik vajalik on magamiseks olemas (madrats, tekid-padjad ja voodipesu). Soovi korral on võimalik ka telkida, kuid siis tuleks kõik selleks vajalik endal kaasa võtta.

TRANSPORT: Üritus algab Noblessneri sadamast, kust sõidame üheskoos jahiga Naissaarele. Kogunemine sadamas 19:00, jaht väljub sadamast kell 19:30.

REGISTREERUMINE: Üritusele registreerimine kestab 10. juulist kuni 11. augustini 2023 või kuni kohti jätkub.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisel või teistel turunduslikel eesmärkidel.

OSAVÕTUTASU:

Aktiivse* ESÜ liikme osalustasu üritusele on 30€ inimese kohta.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.

Väikesaare osavõtutasu sisaldab toitlustust, majutust, transporti saarele ja ürituse programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Väikesaar / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee jaleiame üheskoos lahenduse.

LISAINFO: Personalijuht ja Väikesaare korraldaja Janne – personal@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium