Skautlemise Meistriklass vene keeles 24.-25.09.2022

18.09.2022
Asukoht:
Juurdeveo 22a-2, Tallinn

NB! Seekordne Meistriklass toimub VENE KEELES!

Meistriklass on kursus, mille jooksul jagame teadmisi ja kogemusi juba tegutsevatele või tulevastele skaudijuhtidele edukaks salga või üksuse juhtimiseks. Õppetöö jooksul toimub palju interaktiivseid tegevusi, mille käigus saavad ka veidi kogenumad ja tegutsevad juhid oma kogemusi jagada. Skautlemise Meistriklassi kursusest saab Sinu tugisüsteem, sõbrad ja tuttavad, kellega koos suuri tegusid skaudiradadel ette võtta.

MILLAL: 24.-25. september 2022

ASUKOHT: Tallinna Skaudimaja, Juurdeveo 22a-2

SIHTGRUPP: Skautlemise Meistriklassi kursusele ootame salgajuhina tegutsemisest unistavaid skaute ja vanemskaute või juba alustanud salgajuhte alates 12. eluaastast ning uusi või hiljuti alustanud täiskasvanuid skaudijuhte. Loomulikult võib ka iga staažikam skaudijuht tulla osa võtma ja oma kogemusi täiendama ja jagama.

Iga Meistriklassi edukalt läbinu saab endale salgajuhi skaudioskuse IV taseme ja skaudijuhi sertifikaadi, mis annab Sulle õiguse enda üle veelgi uhkem olla.

SISU: Skautlemise Meistriklassis õpetame täpselt seda, mida Sinul skaudijuhina vaja läheb. Me ei ütle Sulle, kuidas teha, vaid anname juhised, kuidas Sa ise soovitud tulemuseni jõuad. Selle käigus veedame kõik koos ühe septembrikuise nädalavahetuse.

Täpsema info programmi ja sisu kohta saavad registreerunud septembris.

NB! Kui Sa pead lahkuma varem või ei saa ühel päeval üldse osaleda, palun anna sellest meile aegsasti teada.

OSAVÕTUTASU: Skautlemise Meistriklassi osavõtutasu on 20 €. Hind sisaldab programmi, koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele LHV pangas EE687700771000674448, märkides selgituse lahtrisse “Skautlemise Meistriklass” ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreeruda saab kuni 18. septembrini või kuni kohti jätkub.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale Skautlemise Meistriklassi läbimist on Sul eeldused täisealisena osaleda METSAMÄRGIL, mis toimub loodetavasti juba järgmisel aastal.

LISAINFO: Ürituste ja liikmeskonna koordinaator Kristi – kristi.kajasalu@skaut.ee.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium.