Pikksilm 12.-19.08.2023, Kanadas – väliseestlaste suurlaager

NIMI: Pikksilm 2023, Kanada väliseestlaste suurlaager

ASUKOHT: Kotkajärve Laagrikeskus, Kanada

SIHTGRUPP: 10-17 aastased, IST ja juhid 18+

SISU: Kanadas tegutseb endiselt aktiivselt väliseestlaste skaudikogukond ning sel suvel korraldavad Kanada-Eesti skaudid taas oma traditsioonilist suurlaagrit Pikksilm. Suurlaagrisse tulevad kokku mitmed põlvkonnad eesti päritoluga skaute. On neid, kes on Eestis sündinud ent Kanadasse kolinud, neid kes, Kanadas sündinud kuid räägivad eesti keelt ja on ka neid, kel eesti keel enam suus ei ole, ent juured on endiselt Eestiga seotud – neid kõiki seob Eesti armastus. Laager Pikksilm on imeline võimalus, et tundma õppida teid avasüli tervitavaid välis-eestlasi, telkida ja matkata kõige imeilusamas Kanada looduses (sest Kotkajärve laagrikeskus on üks lummav laagripaik) ning muidugi nautida mõnusaid lõkkeõhtuid, lõkkelaule ja üksteise seltskonda. Ees ootavad seiklused ja hetked, mis jäävad meelde kogu eluks!

Kas oled huvitatud koos oma skaudisalgaga väliseestlaste maagilisest laagripaigast ning –elamusest osa saama?

OSALUSTASU: ca 250€ (350 CAD) kuni 15. aprillini 2023. Peale seda, osalustasu kallineb, ent veel pole teada kui palju. Lisandub transport ja reisikindlustus.

ROHKEM INFOT: Huvi ja küsimuste korral kirjuta välissuhete juhile Annikale international@skaut.ee