Noortekogu 17.-19.11.2023

19.11.2023

TOIMUMISE AEG: 17.-19. november 2023

ASUKOHT: Türi noortekeskus (Tallinna 1, Türi, 72212, Järva maakond)

OSALEJAD/SIHTGRUPP: 15-26-aastased noored, vanemskaudid, rändurid

TEGEVUS/EESMÄRK: Tänavuse Noortekogu eesmärk on osalejatele pakkuda veidi vaheldust oma hallist argielust ja anda neile võimalus  taasavastada lapsepõlv paljudele tuttavate mänguliste tegevuste näol. Standardsest laagri vormist kõrvale kalduva ürituse käigus saavad uued ning vanad olijad lähemalt ESÜ tegevustesse piiluda. Üritus sobib ka mitteliikmetele, kes on huvitatud skautlusega lähemalt tutvumisest.

TRANSPORT: Tallinna ja Türi vaheline transport toimub rongiga ning Tartu ja Türi vaheline bussiga. Ajad on veel täpsustamisel. Rongi- ja bussijaamast peavad osalejad noortekeskusesse jalutama.

ÖÖBIMINE: Ööbimine toimub Türi noortekeskuse suures saalis, kuhu on vaja kaasa võtta oma matt ja magamiskott.

AJAKAVA:

Reede

Kell 19.00 toimub laagri avamine. Edasi õhtustame ning saame üksteisega tuttavaks.

Laupäev

Laupäeva veedame mängides ja ajusid ragistades – toimuvad hoogsad meistriklassid ning ESÜ juhatuse töötuba. Päeva teises pooles saame kaasa lüüa Ruutu10 improtöötoas ning õhtu lõpetab öömäng.

Pühapäev

Pärast viimaseid ühistegevusi ja mänge lõpetame laagri orienteeruvalt kell 15.00

VAJALIK VARUSTUS:

Selgumisel.

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab 19. septembrist kuni 1. novembrini (või kuni kohti jätkub).

OSAVÕTUTASUD:

Osalustasu on nii aktiivsele liikmele* kui ka mitteliikmele 15€.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.

Noortekogu osavõtutasu sisaldavad majutust, toitlustust ja laagri programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Noortekogu / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellegil ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse.

ROHKEM INFOT:

Ürituse peakorraldaja Albert Lapsanit – albert.lapsanit@hotmail.com

Ürituse infojuht: Liis Lapsanit – liis.lapsanit@outlook.com

Registreerimise ja tasumise info: ürituse koordinaator Kristi Kajasalu – kristi.kajasalu@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium