Metsamärk 9.-16.07.2023

21.01.2023
Piiramata
31.03.2023

Käesoleval aastal pakume skaudijuhtidele võimalust omandada skautlik kõrgharidus – toimub Metsamärgi ehk Gilwelli kursus.

MILLAL: Metsamärgi I osa (kursuse laager) toimub 9.-16.07.2023. Laagrist osaline osavõtt ei ole võimalik!

ASUKOHT: Tagametsa jahiloss ja skaudilaagrikeskus (Rassi, 72007 Järvamaa)

SIHTGRUPP: Täisealised (18+), kogemust skautuses vähemalt paar aastat. Kasuks tuleb eelnevalt skautlike koolituste läbimine, eelnev kogemus skaudijuhina ja skautliku programmi läbimise kõrgem järk.
NB! Kursusel osalemise õiguse otsustab kursuse juhtkond võttes arvesse nii senist tegvust skautluses kui ka osaleja motivatsiooni.

ÜRITUSE EESMÄRK: Kinnistada teadmisi skautlusest, vaadata sügavamale meie liikumise toimimispõhimõtetesse ning saada uusi teadmisis juhtimisest ja juhiks olemisest skautluses.

REGISTREERIMINE: Registreerimne on avatud 21. jaanuarist kuni 31. märtsini.

OSAVÕTUTASU: Kursuse I osa osavõtutasu on 50€ aktiivse liikme* kohta. Osavõtutasu maksmise tähtaeg on 1. mai 2023.
Kursuse II osa osavõtutasu on 20€ aktiivse liikme* kohta. II osa osavõtutasu maksmise tähtaeg on 1. oktoober 2023.

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.

Metsamärgi osavõtutasu sisaldab toitlustust, majutust ja ürituse programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Metsamärk / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse.

LISAINFO: Siim Maripuu, peaskaut@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium