Koolitussari Inspiratsioon 07.-08.03.2020

01.03.2020
Asukoht:
Tallinna Skaudikeskus

Selle aastane inspiratsiooni koolitussari võtab vähe praktilisemad teemad käsile, mille osas meie skaudijuhid on huvi üles näidanud ja milleks ka ise koolitusmeeskonnaga vajadust näeme. Näiteks võtame esimesena käsile esmaabi teema, mida juba ammu oodatud on – vaadake oma tõendite kehtivused kindlasti üle ja vajadusel pange end koolitusele kirja. Lisaks käivad läbirääkimised, et sügishooajal korraldada vaimset tervist käsitlev koolitus ning järgmise aasta suurlaagrit silmas pidades teen kõik endast oleneva, et skaudijuhtidele laagrikasvataja-juhataja koolitus korraldada.

Esmaabi põhikoolitus (16 tundi) skaudijuhtidele toimub 7.-8. märtsil Tallinna Skaudimajas. Koolitajaks on Gunnar Richter.

Algus on kell 9.00, täpsem koolituskava selgub peatselt.

Kursus omab rahvusvahelist eurosertifikaati ning selle eesmärk on anda inimesele põhiteadmised sellest, kuidas päästa kannatanu elu õnnetusjuhtumite ja eluohtlike haigusseisundite korral.

Koolitus on praktilise loomuga – palju kasutatakse videomaterjali ja praktilisi harjutusi, käsitleme ka esmaabi teemat metsalaagri situatsioonis. Räägime esmaabi olemusest ja selle andmise taktikast; kannatanu ülevaatamisest ja elustamisest; välistest verejooksudest, haavadest ja põletustest; luumurdudest ja traumadest; mürgistustest ja söövitustest; külma- ja kuumakahjustustest ning psühholoogilisest esmaabist.

Koolituse hind osalejale on 15€, esmajoones on koolitus avatud skaudijuhtidele, vabade kohtade olemasolul saavad hiljem registreeruda ka skaudid vanuses 13+.

Koolitustasu sisaldab koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Inspirtasioon” ja üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest ülekanne tehti.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisega.

Kursusele olete lõplikult registreeritud peale osavõtutasu laekumist ESÜ arvele. Palume seda teha hiljemalt 01.03.2020.

Kursuse osavõtjate arv on piiratud seega, kes ees, see koolitusel!