Isadepäeva matkad 11.11 ja 12.11.2023

Rävälä Skautide Maleva matk Keila-Joal

TOIMUMISE AEG: 12. november 2023, kell 10.00

TOIMUMISE KOHT: Keila-Joa park

Rävälä Skautide Maleva traditsiooniline suursündmus 👨ISADEPÄEVA MATK👨‍👩‍👧‍👦 kutsub taas kõiki isasid ja peresid skautlikule matkale. Üritusele on oodatud nii skaudid kui niisama looduses viibimise nautlejad. Matk on sobilik läbimiseks ka lapsekäruga.
Matka teevad huvitaks tegevuspunktid, kus saab proovile panna nii täiskasvanute kui laste teadmisi ja oskusi, samuti meeskonnatööd.

Matka sujuvamaks korraldamiseks palume ette registreerida – https://forms.gle/8bRjRKZjEEgi4EH7A
(aga kui graafikut ette ei tea siis võib ka pühapäeva hommikul kohale tulla)

Kohtumiseni sügiseses Keila-Joa pargis!

Facebook’i üritus: https://fb.me/e/3VavWHoPA

Narva Meriskautide matk Narva lahe ääres (Sillamäe, Meresuu)

TOIMUMISE AEG: 11. november 2023

Starti palume osalejatel kaasa võtta oma varustus: veepudel, vihmakeep, taskunuga, pisike esmaabikomplekt, taskumärkmik, kirjutusvahend, veekindlad ja mugavad jalanõud, termos teega, kerge suupiste (nt šokolaad ja õun).

TOIMUMISE KOHT: Stardipaigaks Sillamäe – bussipeatuses “Tempo”, kell 8.50. Matk lõppeb Meresuus.

REGISTREERUMINE: Registreerumine toimub telefoni teel 5690 1158

Matka kestus ca 8h.

TSGM Matk Tartumaal

Tartu skautide isadepäeva matk Tartu linnas.

TOIMUMISE AEG: 11. november 2023 START: 11:00-12:00

STARDIKOHT: Juhan Liivi 2d, Tartu linn

OSALEJATE ARV: kuni 50

Tartu skautide poolt korraldatud isadepäeva matk kutsub kõiki peresid skautlikule üritusele. Matkale on oodatud nii skaudid, kui niisama huvilised. Matka teevad huvitaks tegevuspunktid, kus saab proovile panna nii laste, kui ka täiskasvanute oskused ja teadmised. Lisaks annab üritus hea võimaluse arendada perekonna koostööd ja hästi aega veeta.

Matka pikkus on 5,7km.

Rada hõlmab Tartu südalinna, mis on läbitav lapsekäruga.

OSALEJATE ARV ON PIIRATUD! Registreerimine on avatud 8. novembrini.

Registreerida saab SIIN!