BdP Saksa Jamboree 30.07-08.08.2022

Koht: Saksamaa

Sihtgrupp: 14-18 aastased, 18+ IST ja juhid

Sisu:
Seiklus Saksamaal ootab sind! Seda vahvat jamboreed ei külasta ainult palju välismaa skaudid vaid ka kõik BpD, ühe suurima Saksamaa skaudiorganisatsiooni üksused. Kõige vahvam laagri juures on just nimelt kultuuride segunemine. Uute sõprade saamine ja vanadega taaskohtumine. Selle laagri eesmärk on tutvustada skautidele välismaa kultuure ja skautlust. Seda viiakse läbi kultuuri päevaga, mil iga riik saab esitada tükikese oma riigist. Oleks see siis mõni mäng, toit või lausa lemmik hambapasta. Kõik leiavad midagi. Suur osa laagris on ka erilised tuntud saksa skautide mustad telgid mida saab näha üle terve laagriplatsi. Oodata on palju põnevaid tegevusi ja unustamatuid elamusi.

Laagritasu: selgumisel.

Lisainfo: https://bundeslager.pfadfinden.de/en/campsite/

Huvi ja küsimuste korral kirjuta välissuhete juhile Annikale international@skaut.ee