Suurlaagri Kaheksakand märgi konkurss

Kui Sulle meeldib joonistada või kujundada …
… siis see on Sinu võimalus! Loo laagri märk, mis hakkab kaunistama kõiki 2021. aasta suurlaagri trükiseid ning mille saavad endaga kaasa kõik laagris osalejad jäädes pärast laagrit üheks koosoldud aega meenutavaks vahvaks mälestuseks.

Kohustusliku osana peab märgil olema välja toodud suurlaagri nimi “Kaheksakand” ja laagri toimumise aeg “10.-17.07.2021” ning soovituslikult võiks suurlaagri märgil olla kirjas ESÜ, Eesti Skautide Ühing, sõna SKAUT või kujutatud ESÜ logo. Muus osas on märgi kujundamiseks tegijal vabad käed.

Konkursile laekunud kavandite seast valib suurlaagri staap laagri märgi ning konkursi võitja saab priipääsme suurlaagrisse (kehtib ühele/ei ole edastatav). Konkursi tähtaeg on 01.10.2020 ning märgi kavandi palume saata aadressile kaheksakand@skaut.ee.