Skaudilaulik

Tööampsu sisu: ESÜ ürituste tarbeks on aegade jooksul kokku pandud omajagu erinevaid laulikuid ja laululehti. Et aga edaspidiste ürituste tarbeks ei peaks iga kord taas uut laululehte looma, siis sai ühelt skaudijuhtide koosolekult alguse mõte panna kokku ESÜ skaudilaulik, mida saab kasutada nii ESÜ kui üksuste üritustel/lõkkeõhtutel ning igas olukorras jõuaksid kõik asjaosalised öeldes “laul leheküljel 7” sama laulu sõnadeni. Väljundiks oleks lauliku PDF versioon, mida saaks kasutada nii digitaalselt arvutist/telefonist avades või ka paberile printides.

Meeskond: Tööampsu saab teha üksi või töögrupina.

Vajalikud vahendid: Arvuti. ESÜs olevad erinevad skaudilaulikud/laululehed.

Vajalikud oskused/eelteadmised: Süsteemiloomise ja digitaalse kujundamise oskus. Teadmised traditsioonilistest skaudilauludest või kontakt mõne vanema skaudijuhiga, uurimaks, millised laulud peaksid kindlasti laulikus olema.

Koht: Tööampsu saab teha iseseisvalt kodus.

Märgi kuuluvus: 2 ampsu õunast.

Lisainfo: Selle tööampsu tegemiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust meie halduskoordinaatoriga sirje@skaut.ee.

_________________________________________________________________

Tööampsud on ESÜ miniprojektid, mille eest on võimalik endale koguda värivilisi õuna nööpe, mida saad uhkusega kanda vormi paremal õlal.

Iga erinev värv tähistab tehtud tööampsude arvu. Nii saad ise hakata enda tehtud töö eest koguma õiges koguses õunu. Roheline õun = 1 tehtud tööamps, kollane õun = 3 tehtud tööampsu, punane õun = 5 tehtud tööampsu.

Kõik tehtud tööd lähevad kirja ESÜ andmebaasi ning hiljem on võimalik küsida ESÜlt Sinu kogemusi kirjeldavat tõendit oma CV juurde lisamiseks.