Noorte Tegijate Klubi 15.-16.02.2020

06.01.2020
Asukoht:
Tartu

SKAUT nüüd on Sinu võimalus midagi ägedat korda saata. Tule kohale, võta tragi sõber ka kaasa ja me aitame Sul planeerida oma üksuse jaoks kõige ägedama ürituse üldse.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Noorte Tegijate Klubi kohtumisele on oodatud kõik ESÜ skaudid (11-14-aastased), kes soovivad ise midagi korda saata.

TEGEVUS/EESMÄRK: Noorte tegijate Klubi mõte on anda tragidele skautidele teoreetiline baas, kogemustel põhinev pagas ning tegelikult ka julgust ja inspiratsiooni, et ise oma üksuse hüvanguks mõni vahva üritus korraldada. Noored tutvuvad koolitusel ürituste planeerimise programmiga, koostavad sellele tuginedes esmasest ideest tervikliku ürituseni tegevusplaani, õpivad eelarvet koostama ning oma üritust ka meedias kajastama (reklaam, pressiteated). Antud koolitus annab teadmised, mis on abiks ka laagrielu skaudioskuse III ja IV taseme saavutamisel.

TOIMUMISKOHT: Tartu.

AJAKAVA: Noori tegijaid ootame laupäeval, 15. veebruar kell 10.00 ning ürituse planeeritud lõpp on 16. veebruar kell 16.00.

VAJALIK VARUSTUS:

• Magamistarbed (magame põrandal, seega võta kaasa matt + magamiskott)
  • Isiklikud hügieenitarbed
  • Mugavad riided, et sul oleks mõnus ja mugav olla
  • Kaisukaru ja hea tuju

REGISTREERIMINE: Registreerimine on avatud 10.veebruarini (või kuni kohti jätkub). Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ kontole.

OSAVÕTUTASU: ESÜ aktiivsetele liikmetele maksab üritusel osalemine 5 €. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noorte Tegijate Klubi” ja üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest tasutakse.

* ESÜ aktiivseteks liikmeteksloetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja ürituseleregistreerumise ning tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

LISAINFO: Lisainfo koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa – koolitus@skaut.ee

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium