Kriimsilma laager 14.-16.10.2022

Ürituse kuupäev:
14.10.2022
Ürituse lõpukuupäev:
16.10.2022

Ürituse kuupäev 14.-16. oktoober 

Registreerimine avatakse 1. september 

Registreerimine lõppeb 7. oktoober 

Kohtade arv: 100 

Asukoht: Karksi Nuia – August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 

OSALEJAD/SIHTGRUPP: 6-10-aastased hundud koos oma juhtidega 

TEGEVUS/EESMÄRK: Laagri eesmärgiks on anda ESÜ kõige väiksematele liikmetele vahva laagrikogemus ja tutvumine Mulgi keele ja kultuuriga.  

AJAKAVA: Laagri orienteeruv algus on 14. oktoobril kell 17:00 ja lõpp 16. oktoobril kell 14:00. Täpsem ajakava lisandub augusti lõpus.  

TRANSPORT: Transport laagrisse tuleb osalejatel organiseerida ise. ESÜ ei kata transpordikulusid.  

REGISTREERIMINE: Üritusele registreerimine avatakse 1. septembril. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ arvele (soodushinnaga registreerumisel peab ülekanne olema samuti tehtud soodushinna kehtivusperioodil).  

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisel või teistel turunduslikel eesmärkidel. 

OSAVÕTUTASU:  Kriimsilma laagri osavõtutasud sisaldavad majutust, toitlustust ja laagri programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „KRIIMSILM / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse.  

Osavõtutasud on järgnevad: 

  • Soodusperiood (1.-30. september)
  • ESÜ aktiivne liige* – 25.- 
  • Peresoodustus (kehtib vaid soodusperioodil)* – teine liige 20.- / kolmas liige 15.- 
  • Mitteliige – 45.- 
  • Peale soodusperioodi (1.-7. oktoober): 
  • Aktiivne liige – 35.- 
  • Mitteliige 55.- 

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.  

*Peresoodustus kehtib vaid soodusperioodil ning eeldab, et kõik pereliikmed on aktiivsed ESÜ liikmed.  

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee. 

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes. 

PS: ESÜ seisukoht on, et mitte kellegil ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse.  

LISAINFO:  

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium / AKG / Soku Sarved OÜ