ESÜ Suvelaager 25.-29.07.2023

Ürituse kuupäev:
25.07.2023
Ürituse lõpukuupäev:
29.07.2023
Registreerimise algus:
25.04.2023
Kohtade arv:
Piiramata
Registreerunud:
44
Registreerimise lõpp:
30.06.2023

TOIMUMISE AEG: 25.-29.07.2023

TOIMUMISE KOHT: Tagametsa Jahiloss (Rassi, 72007, Järvamaa)

SIHTGRUPP: hundud, skaudid, vanemskaudid, rändurid, juhid, vabatahtlikud

ÜRITUSE SISU JA EESMÄRK: Selles suvelaagris pöörame tähelepanu tervisele, liikumisele, puhtusele ning ohutusele. Terves kehas terve vaim! Nagu igas laagris, siis ka selles laagris toimub tegevuspunktidega matk ning öömäng, mis pakub elevust igale noorele. Toimuvad erinevad töötoad ning ühised vahvad etteasted laagris õpitust.

AJAKAVA:

25.07 – Saabumine õhtul

26.07-28.07 – Tegevused laagris

29.07 – Laagri lõpetamine lõunaks

Täpsem ajakava selgumisel.

VAJALIK VARUSTUS: Selgumisel.

TRANSPORT: Ühistransporti Tagametsa ei käi, mistõttu saab kohale ainult ratta- või autotranspordiga. Transpordimure korral palun võtta ühendust korraldusmeeskonnaga.

ÖÖBIMINE / MAJUTUS: Telkides, oma varustusega.

REGISTREERIMINE: Registreerimine on avatud 25. aprillist kuni 30. juunini.

PS! Kui üksused soovivad registreerida suurema hulga inimesi korraga, on võimalik seda teha võttes kontakti meilitsi annela.jyrgenson@skaut.ee.

OSALUSTASU: Osalustasu üritusele on aktiivsele* ESÜ liikmele 40€ inimese kohta. Lisaks kehtib ESÜ liikmetele ka peresoodustus: 2. pereliikmele 32€, 3. pereliikmele 24€ ja 4. või enamale pereliikmele 16€, alla 6-aastased 5€ ja alla 2-aastased tasuta. Mitteliikme osalustasu on 60€.

NB! Iga 5 lapse kohta saab üks vastutav juht laagrisse tasuta!

NB! Ürituse eest on võimalik tasuda ka ESÜ e-poes SIIN!

*Aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud (või saanud vabastuse) käimasoleva kalendriaasta liikmemaksu.    

ESÜ Suvelaagri osavõtutasu sisaldab toitlustust, ürituse programmi, telkimiskohta. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele EE687700771000674448 (LHV pank), märkides selgituse lahtrisse „Suvelaager / Osalejate nimed“, kelle eest ülekanne tehakse. 

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ finantsjuhile finants@skaut.ee.  

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

PS! ESÜ seisukoht on, et mitte kellelgi ei tohiks jääda ühelgi üritusel osalemata majanduslikel põhjustel. Seega, kui noor soovib üritusel osaleda, aga hetkel see majanduslikult võimalik ei ole, siis anna sellest märku finantsjuhile – finants@skaut.ee ja leiame üheskoos lahenduse.  

LISAINFO: Ürituse peakorraldaja Helen – helen.hiiemae@skaut.ee

Maksete ja registreerimise info – annela.jyrgenson@skaut.ee

TOETAJAD: Haridus – ja Teadusministeerium, French Gourmand OÜ, Saarioinen Eesti OÜ