ESÜ vormipluuside tellimine

Oleme taas kokku panemas vormipluuside tellimust. Seekordse tellimuse esitamise tähtaeg on 15.02.2017

Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks andmete edastamisele teha vormipluusi(de) eest ülekanne Eesti Skautide Ühingu arveldusarvele EE581010022049447003 hiljemalt 15.02.2017. Ülekande selgitusse märkida kindlasti märksõna VORM ning tellija nimi. Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind. Kõikide vormpluuside hind ESÜ liikmele on 15€

Vormi suuruse valimisel saab nüüd teha etteantud suuruste hulgast valiku kohe tellimusvormil vastaval real ega pea enam mujalt vastavaid suuruste numbreid kopeerima. Lisandunud on ka väli "erimõõt" juhuks, kui üksi etteantud suurus ei sobi. Sel juhul märgi palun eraldi "erimõõdu" lahtrisse kindlasti ka nii oma rinna-, vöö- kui puusaümbermõõt. 

Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha allpool. WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea. 

Tellime ainult need vormid, mille eest on tähtajaks tasutud. 

Küsimuste tekkimisel palun helista ESÜ kontorisse haldus- ja arenduskoordinaatorile telefonil 58958065 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ümbermõõtude ja pikkuste numbrid on kõik märgitud iga suuruse juures sentimeetrites.

Poiste ja tüdrukute vormide puhul on suurus toodud kujul: Pikkus (rinna-/vöö-/puusa ümbermõõt),
naiste ja meeste vormide puhul: Suurus/pikkus (rinna-/vöö-/puusa ümbermõõt).