Kutse ESÜ sünnipäevale! - Eesti Skautide Ühing

Head hundud, skaudid, skaudijuhid, koostööpartnerid ja skaudisõbrad! Meil on suur rõõm kutsuda teid Eesti Skautide Ühingu 21. sünnipäevale põlismetsade keskele kauni Saarjõe kaldale Türi valda Tagametsa laupäeval, 11.06.2016 algusega kell 15.00. 

Seekordne Roheline Päev ehk ESÜ sünnipäev saab toimuma perepäevana – ootame kõiki osalema mitte koos oma skaudiüksuse, vaid just koos peredega, sh ka kõiki meie koostööpartnereid ja toetajaid. Tegevust jagub kõikidele noortest vanadeni. Täpsema info (sh ürituse päevakava ja ideed, mida veel Tagametsa ümbruses vaadata/teha) leiad siit. Oma osalemisest palume anda teada hiljemalt 01.06.2016 siin ("Registreeri" nupp lehe all). 

Jääme teid ootama! Tere tulemast Tagametsa! Tere tulemast ESÜ sünnipäevale!

Kutse PDF vormis.