Tagametsa on suveks valmis, aitäh talgulistele! - Eesti Skautide Ühing

Maikuu teisel nädalavahetusel järgnesid advokaadibüroo TRINITI talgupäevale Tagametsas meie enda Teeme ära talgud. 

Tehtud sai palju: suure silla piirete parandus ja tõkkepuude paigaldamine, laululava pinkide parandus, sauna katus ja sisetööd, langenud puude ja okste koristus ning saagimine, riietuskabiini parendamine, veeohutusstendi paigaldamine sauna juurde, matkaraja ülevaatamine, oma puu ala koristus, hunduala koristus, peaväljaku ja juhtide ala lõkkeaseme puhastus, mutimullahunnikute laialiajamine, sissesõidutee puhastamine suurtest kividest, Metsakodu raamatukogu sorteerimine, kuuri koristus ja puuriitade ladumine.

Suur aitäh Elena Nagornaya, Anna Danilova, Marina Švetsova, Jekaterina Võsõpkova, Katerina Zakirova, Mihhail Korot ja Karim Nassibullin lipkonnast Siil; Maksim Vassiljev, Andrei Guk, Vladislav Pankratov, Danik Samilainen, Karina Sergienko, Ivan Rist, Maksim Verketis ja Alensandr Piistrom lipkonnast Saturn; Peeter Mändla, Merilyn Oolo-Püi, Jüri Ehandi, Ragnar Luup, Siim Maripuu, Katri Kaibiainen, Madis Rahumägi, Ott Pruulmann, Kristjan Pomm ja Maimu Nõmmik ning Rannar ja Karl August.

Samuti suur tänu Skautmasterite Kogule koosseisus Ille Maidre, Valdik Kask, Küllike Villa, Tarmo Oidekivi ja Gaiderkogust Mare Oidekivile, kes tegid samaaegselt korda meie Õunapuu kinnistu Pärnumaal.  

Järgmised Tagametsa talgud toimuvad oktoobri teisel nädalavahetusel ja siis juba koos suurlaagri meeskonnaga. 


Sirje Pool
Talgujuht

Fotod: Katri Kaibiainen.